«
nasdaq bitcoin

Wall Street’in ve dünyanın önde gelen finans kuruluşları kripto paralara ilgisi artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Nasdaq’ın 2019 yılının ilk çeyreğinde Bitcoin vadelilierini başlatmayı planladığı söylentileri ortalıkta dolaşırken. Nasdaq medya sözcüsünden açıklama geldi.

Dünyanın en büyük ikinci borsası Nasdaq, 2019’un ilk çeyreğin de Bitcoin vadeli işlemlerini başlatmayı planladığını açıkladı.

Nasdaq’da medya ekibinden sorumlu başkan yardımcısı Joseph Christinat DHA gazetesine yaptığı açıklamada daha önce sızdırılan haberleri doğrulayan bir açıklama yaptı.

Christinat şunları söyledi:
“Bunu yapabilmek için çok fazla para ve enerji harcadık, uzun bir süredir bu konu üzerinde çalışıyoruz. Piyasaların karışmış olması zamanlamamızı hiçbir şekilde değiştirmeyecek. Her ne olursa olsun bunu gerçekleştiriyoruz.”

Joseph Christinat Nasdaq’ın başlatacağı Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin fiziksel mi yoksa nakit ödemeli mi olacağı konusunda hakkında bir açıklama yapmadı.

Güncel kripto para haberleri, kripto para airdrop ve ico paylaşımları için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın : FacebookTelegramTwitter

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Can Yaşa Hakkında

avatar

Can Yaşa

Kripto para sektöründe içerisinde 2 yıldan uzun süredir bulunan Can, sektörde edindiği bilgi, tecrübe ve deneyimlerini farklı insanlara aktarmak için Haber Koin'inin kuruculuğunu üstlenmiştir. [email protected]

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *