Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$66,732.52
-328.44
Ethereum
$3,232.17
+13.1
Litecoin
$85.24
-0.39
DigitalCash
$31.37
-0.6
Monero
$120.86
-1.19
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$28.31
-0.19
Dogecoin
$0.16
-0

Mark Cuban’dan Bitcoin Yorumu: Muza Yatırım Yaparım Daha İyi.

0 1.180

Mark Cuban’dan Bitcoin Yorumu: Muza Yatırım Yaparım Daha İyi.

Milyarder teknoloji yatırımcısı Mark Cuban, Bitcoin (BTC) yerine muza yatırım yapmayı tercih edeceğini söyledi.

Cuban yorumlarını teknoloji haberleri kaynağı Wired’ın YouTube üzerinde yayınlanan Soru-Cevap söyleşisinde yaptı. Soru-Cevap oturumu sırasında, bir Twitter kullanıcısı Cuban’a “insanlara kendi net değerlerini artırma fırsatı sağlamaya istekliyse” neden kriptodan nefret ettiğini sordu.

Öncelikle, Cuban Bitcoin ile sorununun fiyatının piyasa talebiyle belirlenmesi olduğunu öne sürdü:

“Kriptonun, özellikle de Bitcoin’in sorunu şu: Kim ne kadar ödüyorsa Bitcoin’in değeri de odur.”

BTC’nin gerçek bir değeri yok

Cuban sözlerine Bitcoin’in gerçek bir değeri olmadığını öne sürerek devam etti. Konuyla ilgili düşüncelerini daha iyi açıklamak için, kripto varlığı sanat eserleriyle, çizgi romanlarla ve beyzbol kartlarıyla karşılaştırdı:

“Hiç beyzbol kartı toplayan birini gördünüz mü? Ve beyzbol kart koleksiyonlarıyla gerçekten, gerçekten, gerçekten gurur duyan çünkü fiyatlarının yükseleceğini söyleyip duran insanlar? Çizgi romanlar da şey, hatta sanat eserleri. Gerçek bir değeri yok, bir beyzbol kartını yiyemezsin […] Sanat eseriniz duvarda iyi görünebilir ama onunla yapabileceğiniz pek fazla şey yok. Bitcoin – Bununla yapılacak daha az şey var: En azından beyzbol kartıma bakabilirim […] Sanat eserine bakabilirim. ”

İlgili resim

Bitcoin altın gibi

Cuban sonra da depolama ve hırsızlık önleme ihtiyaçları için çok sayıda seçenek olduğu üzere Bitcoin’in ortalama bir insan için çok karmaşık olduğu endişesini ortaya koydu. Dijital Altın olarak da adlandırılan Bitcoin’in gerçekten de altın gibi olduğunu söyledi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.