Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$64,287.92
+24.78
Ethereum
$3,494.93
-4.46
Litecoin
$74.45
+0.17
DigitalCash
$24.39
+0.55
Monero
$164.01
+0.54
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$23.25
-0.29
Dogecoin
$0.12
-0

Binance : Deeprewiev’i satın aldı

0 474

Binance : Deeprewiev’i satın aldı .

Önde gelen kripto para borsalarından Binance, 3 Aralık’ta yayımladığı basın açıklamasına göre, merkezi olmayan uygulamalara (DApp) dair bilgi paylaşan girişim DappReview’u satın aldı. Yapılan duyuruya göre DappReview, 13 açık blockchain ağı üzerinde yer alan 3 bin 900’den fazla DApp için ziyaretçilerine analitik veriler, kullanıcı görüşleri ve güncel bilgiler sunuyor. DappReview kurucusu Vincent Niu, şirketin DApp geliştiricilerine fon sağlama, ürün geliştirme ve pazarlama konularında da destek sağladığını açıkladı.  “Bir kripto şirketi tarafından devralınmış olmanızın platformunuzun bağımsızlığına zarar verebileceğine inanıyor musunuz?” sorusuna şu cevabı verdi:

“DappReview, herkes için şeffaf olan zincir içi verileri toplayarak doğru veri analizlerini, kullanıcıların gerçek yorumlarını ve pazar eğilimlerini ortaya koyuyor. Dolayısıyla raporlarımız ve görüşlerimiz kim olduğumuzdan bağımsız biçimde oluşturuluyor. Burada sadece veriler konuşuyor.”

Açıklamaya göre DappReview, teknik geliştirme ve operasyonlarda da bağımsızlığını korurken Binance, pazarlama ve iş geliştirme gibi teknik olmayan alanlarda destek sunacak. Niu, devralma işleminin şirkete daha hızlı büyümek için kaynak sağlayacağını söyledi. Şirketin bir sonraki hedefinin blockchain protokolleri ve geliştiricileriyle daha fazla DApp veri entegrasyon ortaklığı kurmak olduğunu açıkladı. İki firma arasındaki satın alma bedeli hakkında bilgi verilmedi. DApp’lerin blockchain teknolojisinin kitlesel olarak benimsenmesini teşvik edeceği umulsa da, piyasa henüz ana akıma uygun bir merkezi bulunmayan uygulama görmedi.

Binance, blockchain şirketlerini etkiliyor

Son aylarda blockchain ve kripto alanında bir takım satın alımlar yaptı. Eylül ayında, spot ve türev alım satım hizmetleri sunan kripto para alım satım platformu JEX’i satın alırken, birkaç hafta önce tanınmış Hint kripto takası WazirX’i bünyesine kattı. Adından sıkça söz ettiren borsa, ilk halka açık alımını geçen yıl Trust Wallet’ı satın aldığında yaptı. Trust Wallet; fiat para, Binance hisse senetleri ve yerel kripto para birimi Binance Coin (BNB) raporları gibi özellikleri içinde barındırıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.