Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$62,718.66
+1264.27
Ethereum
$3,034.19
+7.84
Litecoin
$80.22
+0.45
DigitalCash
$28.52
+0.56
Monero
$116.29
-2.96
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$25.71
-0.15
Dogecoin
$0.15
-0

Binance CEO’su: Blockchain’deki En Etkili İsim Putin

0 446

Binance CEO’su: Blockchain’deki En Etkili İsim Putin .

Dev kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao, blockchain sektöründeki en etkili ismin Rus devlet başkanı Vladimir Putin olduğunu düşünüyor.

Rusya hükümeti ile iş birliği

RBC News’ün 22 Ekim tarihli haberine göre, kripto topluluğunda CZ olarak da bilinen Changpeng Zhao, blockchain alanındaki en etkili isim olarak Rus devlet başkanı Vladimir Putin’i gösterdi. Zhao, Rusya Federasyonu’nun yakın gelecekte dijital para düzenlemesi yapacağını öngörüyor.

Zhao, Binance’in bazı durumlarda Rus finansal düzenleyicilere kullanıcı bilgilerini sunabileceğini açıkladı ve suçluları platformdan uzak durmaları konusunda uyardı:

“Kurallarımız gereği hiçbir düzenleyiciye topluca bilgi sunmuyoruz. Fakat bireysel durumlarda sunuyoruz. […] Bu nedenle, bir suça dahil olduysanız Binance’ten uzak durun.”

Bitcoin’e dair öngörüler

Zhao açıklamalarını 2014 yılında, Bitcoin 600 dolardan 200 dolara düşmeden önce evini Bitcoin (BTC) satın almak için sattığını, bu düşüşe rağmen söz konusu Bitcoin’i bugüne kadar elinde tuttuğunu ve Bitcoin’in şimdi 8.100 dolara ulaştığını anlatarak bitirdi. Zhao, en popüler kripto paranın yıl sonuna kadar önemli ölçüde değer kazanacağına inanıyor.

Binance, ruble için destek ekleyecek

 Binance, kısa süre içerisinde Rus rublesi için destek ekleyecek. CZ, Rus hükümeti tarafından Moskova’da düzenlenen Açık İnovasyonlar Forumu’nda, Rus kullanıcıların bu gelişme sonrasında ruble ile doğrudan kripto para satın alabileceklerini açıkladı. Ruble-kripto paritesinin ekleneceğini duyuran Binance, ilk yasal para – kripto paritesi için neden ruble seçildiğiyle ilgili bir açıklamada bulunmadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.