Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$64,967.39
+748.31
Ethereum
$3,140.60
+62.8
Litecoin
$85.35
+4.19
DigitalCash
$31.21
+0.91
Monero
$118.99
-1.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$27.92
+1.78
Dogecoin
$0.16
+0.01

Avustralya Merkezli Girişim Incent Yakıt Alımlarında %20 Geri Ödeme Sunacak

0 331

Avustralya Merkezli Girişim Incent Yakıt Alımlarında %20 Geri Ödeme Sunacak.

Avustralya merkezli girişim Incent, sınırlı bir süre için United Petrol istasyonlarında yakıt alımlarında INCNT tokeni cinsinden yüzde 20 geri ödeme yapmayı planlıyor.

Incent 26 Eylül’de yayınladığı basın bülteninde katılımcıların tokenleri almak için platformlarına kayıt olmaları ve banka hesaplarını senkronize etmeleri gerektiğini açıkladı. Firma ayrıca, söz konusu kripto varlığının “Avustralya’nın United Petrol istasyonlarındaki tüm alımlar için kullanılabilen ilk kripto para birimi” olduğunu iddia ediyor.

avustralya bitcoin ile ilgili görsel sonucu

Puan bazlı sadakat programlarına alternatif

United Petrol’ün Avustralya’da 450’den fazla istasyonun bulunduğu bildiriliyor. Basın bültenine göre, sistemin klasik şirketler tarafından verilen puanlara göre avantajları, bu tokenlerin değer devalüasyonuna uğramaması veya şirket tarafından iptal edilememesi, plastik kart kullanılmaması ve uyuşmazlık yaşanmaması. Incent CEO’su Rob Wilson şöyle açıkladı:

“Tüketicilere süresi dolabilecek veya yalnızca katı koşullar altında kullanılabilecek puanlardan ziyade gerçek değeri olan bir şey vermek Incent’in önemli farklarından biri. […] Ama aynı zamanda bunu asıl çekici kılan işleyiş biçimi. Kullanıcı banka hesabını senkronize ettiğinde, ödüller otomatik olarak veriliyor. […] Tüketiciler sorunsuz bir şekilde para harcarken para biriktirebiliyorlar.”

Son olarak bültenin yazarı, servise kayıt olan ve banka hesaplarını senkronize eden tüm müşterilerin United Petrol’de yakıt alım fiyatlarının yüzde 20’sini otomatik olarak token ödülü şeklinde Incent hesaplarına geri alacağını açıklıyor.

Yakın zamanda bildirdiği üzere, Amerikalı tüketicilerin yüzde 63’ü blockchain tokenlerini kolay bir ödeme yöntemi olarak görüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.