Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$69,287.24
+546.15
Ethereum
$3,787.11
+41.67
Litecoin
$84.81
-0.62
DigitalCash
$30.29
-0.4
Monero
$141.63
-0.21
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$31.93
+0.09
Dogecoin
$0.17
+0.01

Microsoft’un Usta İsmi, Popüler Altcoin Projesine Katılıyor!

0 410

Microsoft’un Usta İsmi, Popüler Altcoin Projesine Katılıyor!

Microsoft’un usta ismi Alex Solomon, popüler altcoin projesi olan Enjin’e katılıyor. Alex Solomon,  Enjin’de kurumsal platformların yeni yönetici müdürü olarak kripto dünyasına giriyor.

Microsoft’un usta ismi Alex Solomon popüler altcoin projesine katılıyor

Enjin, geliştiricilerin karmaşık Blockchain kodu yazmak zorunda kalmadan kripto varlıklarını oyunlara ve uygulamalara entegre etmelerine olanak tanıyan Ethereum tabanlı bir oyun platformudur. Microsoft’un usta ismi Alex Solomon, daha önce Azure’da geliştiren geliştiricilerin başarılarını ödüllendirmek için tasarlanmış Blockchain tabanlı bir rozet programı olan Azure Heroes’un geliştirilmesi sırasında Enjin ile çalıştı.

Bir blog gönderisinde Alex Solomon, Microsoft’tan ayrılmanın zor bir karar olduğunu söylüyor ve onu Enjin’e katılmaya iten şeyi açıklıyor. Alex Solomon konuya yönelik şunları söylüyor:

ONLARI, BU HIZLI HAREKET EDEN ALANDA YENİLİK YAPMAYA VE ÖNCÜLÜK ETMEYE ADAMIŞ GENÇ BİR ŞİRKET OLARAK GÖRDÜM… VE DAHA DA ÖNEMLİSİ VİZYONUMUZ, MÜŞTERİLERİN KENDİ TOKEN EKONOMİLERİNİ HIZLA OLUŞTURMALARINA VE UYGULAMALARINA YARDIMCI OLMAK AMACIYLA, ÖLÇEKLENDİRİLMİŞ BİR HİZMET TEKLİFİNİN NEYE BENZEYEBİLECEĞİNE YÖNELİKTİ.

Bitcoin Ocak 2018'den Beri İlk Kez 17.000 Dolara Ulaştı!

Alex Solomon, Enjin’in Enterprise kolunun yeni lideri!

Enjin’in Enterprise kolunun yeni lideri Alex Solomon, hedefinin kuruluşların pazarlama ve topluluk katılım fırsatları bulmalarına yardımcı olmanın yanı sıra müşteriyi elde tutma ve edinme stratejilerini artırmak olduğunu söylüyor. Alex Solomon konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

NİHAYETİNDE, İŞLETMELERİN ŞABLON ODAKLI BİR DENEYİM YOLUYLA HIZLI BİR ŞEKİLDE GÜÇLÜ TOKENLİ PROJELER OLUŞTURMASINA OLANAK TANIYAN EKSİKSİZ BİR HİZMET YIĞINI SUNMAYI HEDEFLİYORUZ. DAHA BÜYÜK, DAHA İLGİLİ PROJELERİ DÜŞÜNEN MÜŞTERİLER İÇİN DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, İŞ HEDEFLERİNİ KARŞILAMAK İÇİN GEREKEN VİZYON VE STRATEJİYİ TANIMLAMAYA YÖNELİK YAPILANDIRILMIŞ, UYGULAMALI BİR YAKLAŞIM İLE YARDIMCI OLACAK.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.