Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$63,391.26
+2538.56
Ethereum
$3,064.48
+92.26
Litecoin
$80.71
+1.5
DigitalCash
$28.91
+1.45
Monero
$116.83
-2.42
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$26.08
+0.78
Dogecoin
$0.15
0

Decent Güncellemeleri Transfer Ücretleri Düşüyor.

0 486

Cenevre, İsviçre – 14 Mayıs 2019

DCORE blockchain teknolojisinin arkasındaki uluslararası şirket olan DECENT, bugün lansmanından bu yana cüzdan ekosistemine ilk büyük güncellemeyi yayınladı. Transferler için ödenen ücretlerde büyük bir azalma, özel tokenlerle(custom tokens) ödeme yapma imkanı, mobil cihazlar aracılığıyla hesap oluşturma, çeşitli arayüz geliştirmeleri, hata düzeltmeleri ve diğer değişiklikler, önemli noktalar arasında yer alıyor.

Genel cüzdan ekosistemi, gerçekleştirilen tüm transferler için %80 ücret indirimi aldı ve işlem başına 0.005 DCT (~$0.0005) ile 0.001 DCT (~$0.0001) arasında bir düşüş yaşadı. DCT’ye ek olarak, bu küçük ücret artık kullanıcının tercihine bağlı olarak Dcore’un özel tokenleri (custom tokens-örneğin ALX) ile ödenebilir.

DECENT‘in cüzdan ekosisteminde orijinal bileşen olarak tanıtılan web cüzdanı, daha hızlı gezinme ve gelişmiş kullanıcı deneyimi için geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ve yeniden işlenmiş kodlamanın yanı sıra işlem ücretlerini ödemek için özel belirteçleri kullanma seçeneği kazanıyor. Mobil sürümüne benzer şekilde, web cüzdan da çok sayıda hata düzeltmeleri ve iyileştirmelere sahip.

Kullanıcılardan tam not!

DECENT Android cüzdanının beta sürümü 18 Aralık 2018’de yayınlandı. Uygulama, beta sürümü dışındaki cüzdan ile kullanıcılar tarafından aldığı iyi tepkilerin yanı sıra, Google Play Store‘da 4.9/5 yıldız kullanıcı değerlendirmesi de aldı. Bu güncelleme ile kullanıcılar artık cüzdanlarını web arayüzü üzerinden aktif hale getirmeye gerek kalmadan doğrudan uygulamada yeni cüzdan hesapları oluşturabilirler.

Mevcut cüzdanlar, kullanıcıların beyin anahtarı veya özel anahtarı ile etkinleştirilebilir.Ek özelliklere gelince, kullanıcılar, DCT‘ye ek olarak, özel tokenler (custom tokens) olarak bilinen, kullanıcı tarafından oluşturulmuş tokenlerle yapılan tüm işlem ücretlerini hemen ödeyebilirler

iOS cüzdanı, android sürümü ile çakışan özelliklerle, 24 Mart 2019’da piyasaya sürüldü. Android sürümüne benzer olarak, yeni ana güncelleme, özel token (custom token) desteğinin yanı sıra, kullanıcıların QR kodu ile daha güvenli bir şekilde para göndermelerini sağlar. Güncelleme ayrıca geliştirilmiş kullanıcı deneyimi için hata düzeltmeleri içeriyor.

DECENT‘in CEO’su ve kurucusu Matej Michalko, bu büyük güncelleme hakkındaki fikrini bildirdi:

 Lansmandan beri, cüzdan ekosistemimiz, uzman ekibimiz sayesinde büyük ölçüde büyüdü. Bu büyüme, kullanıcıların bizi şirketimizin kamu kanalları aracılığıyla takdir etme şeklinden de açıkca görülebilir. DECENT Cüzdanımızı tüm platformlarda aynı anda güncellemek ve tüm kullanıcılarımız için yüksek kalite ve güvenlik sağlamak ve sürekli olarak yeni özellikler sunmak için planlarımız devam etmektedir.

DECENT’in yeni yol haritasına bir güncelleme yayınlamasıyla birlikte kullanıcılar, önümüzdeki aylarda nft’lerin (non-fungible tokens) eklenmesi ve tescilli blockchain teknolojisini, Dcore’u, benimsemek ve kullanımını daha da kolaylaştırmak için yeni yazılım kitleri gibi yeni özellikler bekleyebilirler.

Güncel kripto para haberleri, kripto para airdrop ve ico paylaşımları için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın : FacebookTelegramTwitter  İnstagram

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.