«

Dash, güncellemede protokol versiyonunu sunar

Dash platformu, en son güncellemesinde protokol sürümü oluşturma ve diğer yeni özellikleri tanıtacaktır. Dash , hafta sonu dördüncü güncellemesini duyurdu . Platform normalde her altı haftada bir yeni işlevler yayınlar , bu nedenle bir sonraki güncellemenin 6 ile 20 Ekim arasında yapılması bekleniyor.

Dash, geliştiricilerin bir test ağına ve ana ağa geçmeye başlamasını kolaylaştırmak için protokolünün sürümlerini eklediğini söyledi. Önceden, geliştiricilerin Evonet’teki verileri silmesi ve her yeni sürümde platform yazılımlarını güncellemesi gerekiyordu. Şirket şunları söyledi:

“Bu yaklaşım erken test için iyi olsa da, testnet ve ana ağ için uygun değil. DCG geliştiricileri, koordineli bir şekilde çalışan farklı veri sürümlerini, düğümleri ve istemcileri işlemek için, kullanıcı deneyimini etkilemeden değişikliklerin sorunsuz bir şekilde kullanıma sunulmasına olanak tanıyan sürüm oluşturmayı başlattı. “

Diğer yeni işlevler arasında, geliştiricilerin artık bir veri sözleşmesindeki ikili alanları tanımlama yeteneğine sahip olduğu belge ikili özellikleri, Dash Platform Adı Hizmetinde varsayılan bir ad özelliği ekliyor.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Onur Onuk Hakkında

avatar

Onur Onuk

Onur Onuk 1995 doğumlu ve Balıkesir'de yaşamaktadır. Uzun süredir kripto ve haber sektöründe editörlük yapmakta olup haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Soru ve Önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz .

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *