Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$68,870.77
-71.88
Ethereum
$3,842.71
+94.76
Litecoin
$84.05
-0.69
DigitalCash
$30.19
-0.09
Monero
$142.61
+1.31
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$32.22
+0.67
Dogecoin
$0.17
-0

Saatlerdir Erişim Sıkıntısının Görüldüğü BtcTurk Tekrardan Aktif!

0 328

Saatlerdir sisteme erişim sıkıntısının görüldüğü BtcTurk hizmetleri tekrardan aktif hale gelmeye başladı. Gece saatlerinden bu yana sürekli olarak hatalar ile karşılaşılan siteye kullanıcılar tekrardan giriş yapabiliyorlar. Ancak bazı kısımlarda yine birkaç hata alındığı belirtiliyor.

BtcTurk Tekrardan Erişilebilir Halde

Yatırımcıları korkutan ve saatler süren erişim sorunu sonunda çözülmüş gibi görünüyor. Sorun sürecinde büyük bir stres olduğunu belirten kullanıcılar da sosyal medya üzerinden giriş yapabildiklerini doğruluyorlar. BtcTurk Pro adresi üzerinden tekrardan erişime açılan internet sitesine giriş yaparak sizler de site üzerindeki son durumu kontrol edebilirsiniz. Buna ek olarak bazı sayfalarda ise çeşitli hata kodları devam ediyor. Ancak şirket bu konunun üzerinde çalışmaya devam ettiğini belirtmekte.

Ülkemizin önemli kripto para borsalarından biri olan BtcTurk internet sitesi erişime açılmış olsa da kullanıcılar bazı alanlarda hata kodları gördüklerini belirtiyor. Şirket son olarak bu hata kodlarını da çözmek için uğraşırken şirket yetkililerinden Kerem Tibuk sorunun Microsoft kaynaklı olduğunu iletti:

Microsoft nedeniyle sorun yaşadıklarını Twitter hesabı üzerinden duyuran Tibuk yaptığı bu açıklamayla yatırımcıları bir nebze olsun rahatlatmış gibi görünüyor.

Yatırım Devi 2022’de Patlama Yapabilecek Altcoin Projelerini Duyurdu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.