«

Crypto.com 5 milyon kullanıcıya ulaştı

Ünlü kripto borsa ve ödeme kartı sağlayıcısı Crypto.com, ilk kez beş milyon kullanıcıyı geçti. Platform, üç milyon kullanıcıya ilk kez yalnızca üç ay önce ulaşmıştı.

Crypto.com, Eylül 2019’da bir milyon kullanıcıya ulaştıktan sonra sürekli bir büyüme gördü ve kullanıcı tabanını sonraki dokuz ayda üç katına çıkardı.

Crypto.com kurucu ortağı ve CEO’su Kris Marszalek, şirketin kullanıcı tabanını son sürat büyütmeye devam etmeyi planladığını ve platformun 2021 sonuna kadar 15 milyon kullanıcıyı hedeflediğini açıkladı:

“Uzun vadeli stratejik hedefimiz, Crypto.com ekosisteminde 5 yıl içerisinde 100 milyon kullanıcıya ulaşmaktır.”

Ne var ki bu beş milyon kullanıcının hepsi, şu anda bu haberi kutlamıyor. Platform 24 saat önce CRO token’ı için staking ödüllerinin yüzde 70 azaltıldığını duyurmuştu.

180 gün boyunca 5 bin veya daha fazla CRO (yaklaşık 690 dolar) stake eden kullanıcılar, artık yalnızca yüzde 6 yıllık faiz elde edebilecek. Değişiklikten önce kullanıcılar, aynı koşullarda yüzde 20 getiri sağlayabiliyordu.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Ahmet Uraz Hakkında

avatar

Ahmet Uraz

Ahmet Uraz , Ankara Üniversitesi son sınıf öğrencisidir. Uzun süredir kripto sektöründe bulunmaktadır. Haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *