Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$51,159.89
-649.4
Ethereum
$2,946.63
-46.08
Litecoin
$68.53
-0.39
DigitalCash
$29.59
-0.76
Monero
$122.64
-1.25
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$25.66
-0.52
Dogecoin
$0.08
-0

Bir Grup Yatırımcı Binance’e Dava Açmaya Hazırlanıyor

0 574

Son günlerde dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in adını sıkça duyar olduk. Ancak şimdi gelen haber olumlu bir gelişmeyi duyurmayacak. Habere göre bir grup kripto para yatırımcısı Binance şirketine dava açmaya hazırlanıyorlar.

Binance’e Art Arda Davalar!

Sosyal medya üzerinden bir araya gelen yüzlerce kripto para yatırımcısı şu anda şirkete dava açmak için hazırlanmakta. Sistemde yaşanan sorunlar sırasında zarar ettiklerini belirten yatırımcılar bunu borsanın karşılaması gerektiğini savunuyorlar.

İsviçreli bir dava finansman şirketi olan Liti Capital konuya el atmış durumda. Grup için en az 5 milyon dolar ayıran şirket Hong Kong’da açılan uluslararası bir tahkim davasını finanse edeceğini duyurdu. Konu hakkında Liti Capital’in Yönetim Kurulu Başkanı David Kay tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde:

“Bir şekilde bu dava bir dönüm noktası olacak. Bu devasa organizasyonların yapabilecekleri ve yapamayacakları şeylerin sınırları varsa bunların neler olduğunu öğreneceğiz.” sözlerini kullandı. Kay bu noktada, Binance’in birbirine dolanmış tüzel kişiliklerden oluşan kafa karıştırıcı bir küresel ağ üzerinde çalıştığı gerçeğine atıfta bulunuyor.

Bitcoin’deki Dalgalanmalar Neye İşaret? İşte BTC’nin Hedefleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.