Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$68,713.22
-490.54
Ethereum
$3,834.66
+75.83
Litecoin
$83.92
-0.98
DigitalCash
$30.01
-0.34
Monero
$142.95
+2.27
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$32.00
+0.36
Dogecoin
$0.17
-0

Binance’den Bu Altcoin Projesine Önemli Yatırım

0 511

Dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda bulunan Binance’den Solv Protocol projesine önemli bir yatırım hamlesi geldi. Yeni sayılabilecek bir terim olan “Financial NFT” alanına hizmet etmeyi planlayan proje, tokenize edilmiş bir fiş kavramına öncülük etmekte. Şimdi de Binance Labs tarafından destek bulan proje yoluna emin adımlarla devam ediyor. İşte detaylar..

Solv Protocol Büyümeye Devam Ediyor!

Şimdiden 107 milyon dolarlık bir varlığın kilitlendiği Solv Protocol büyümeye devam ediyor. Binance Labs rüzgarını da arkasına alan ekip Binance NFT platformunda NFT’lerin de yer alacağını duyurdu. Konuya ilişkin Binance Labs yatırım direktörü Peter Huo tarafından gelen yorum ise şu şekilde:

Financial NFT için merkezi olmayan bir pazar yeri olan Solv Protocol, kendi NFT alanına öncülük ediyor. Binance ve Solv’un gelecekte sahip olacağı sinerjilere inanıyoruz, özellikle geleneksel finansta kanıtlanmış prevalansları göz önüne alındığında, kuponlar gibi Financial NFT’lerin büyüme için büyük bir alana sahip olduğuna inanıyoruz. DeFi’deki yenilikleri keşfetmek için SOLV ekibiyle yakın bir şekilde çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Şu anda DeFi üzerindeki bireysel yatırımcılar için esnek ve kapsayıcı araçların eksikliğini gidermek isteyen proje ilerleyen süreçte adından daha sık söz ettirecek gibi duruyor.

DeFi Protokolü Qubit Finance 206 Bin Binance Coin (BNB) Çaldırdı

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.