«

Binance Avustralya’da Yeni Bir Platform Başlatıyor

Dev kripto para borsası Binance, Avustralya’da yasal para-kripto alım satım platformu başlatıyor. Platform, Avustralya Doları (AUD) ile doğrudan kripto satın alma desteği sunacak.Binance sınırlı hizmet sunan Binance Lite Avustralya’yı halihazırda işletiyor fakat yeni girişim, yerel yatırımcılara platformun hızı, likiditesi ve güvenlik kontrollerine erişim sunan tam bir borsa gibi olacak.

Binance, 29 Temmuz tarihli açıklamada yeni girişimi yerel hükümet ve toplulukların katılımı ve diyalogu ile geliştirilen, “AUD ile dijital para alıp satmak için güvenli ve düzenlenen bir yol” olarak tanımladı.Avustralyalı kullanıcılar, PayID sistemini kullanarak banka hesaplarından hiçbir ücret ödemeden anlık AUD yatırabilecek. Yeni borsa, masaüstü ve mobil web hizmeti olarak başlatılacak. Uygulamanın ise ileride piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Binance’in küresel çalışmaları

Binance, sınırlı kripto aracılık hizmetleri sunan Binance Lite Avustralya’yı geçtiğimiz yıl başlattı.Borsa, daha önce kullanıcılarının kripto para kullanarak uçuş ve konaklama rezervasyonu yapmalarına olanak sağlayan Avustralyalı dijital para turizm şirketi TravelByBit’e yatırım yapmıştı.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Melih Er Hakkında

avatar

Melih Er

Melih Er , üç senedir bir şirkette kripto para danışmanlığı yapmaktadır. Aktif olarak haberkoin.com'da editörlük görevinde bulunuyor . Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *