Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$51,215.60
-292.34
Ethereum
$2,958.10
+25.27
Litecoin
$68.52
+0.13
DigitalCash
$29.27
-0.11
Monero
$122.96
-0.7
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$25.73
-0.07
Dogecoin
$0.08
0

Sıra Bu Altcoin’de! Bitcoin’den Daha İyi…

1 617

Sıra Bu Altcoin’de! Bitcoin’den Daha İyi…

Popüler erkek grubu Backstreet Boys’un bir üyesi olan Nick Carter, güçlü altcoin Cardano (ADA)’ya dikkat çekti. Nick Carter, ADA’nın Bitcoin’den bile daha iyi ve faydalı bir kripto para olduğunu belirtiyor.

Nick Carter: Güçlü altcoin Cardano, Bitcoin’den daha iyi…

Backstreet Boys’un bir üyesi olan Nick Carter, daha açık ve ulaşılabilir bir hedef olan Ethereum’a nişan almak yerine, ADA’yı seçiyor.  Nick Carter, güçlü altcoin projesi Cardano (ADA)’nun dünya için Bitcoin’den daha iyi olduğunu belirtiyor. Nick Carter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BİTCOİN ÜZERİNDEN GEÇİN. ŞİMDİ SIRA CARDANO’DA. KONU ÜRETMEYE GELDİĞİNDE DÜNYA İÇİN DAHA TEMİZ VE DAHA İYİ….

41 yaşındaki müzisyen, Bitcoin topluluğundan bir miktar tepki aldıktan sonra, bu kripto para birimlerinin bir arada bulunabileceğini kabul etti. Nick Carter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BUNU SANA VERECEĞİM. HEPSİNİN KENDİ YOLUNDA İYİ OLDUKLARINA VE BİR ARADA YAŞAYABİLECEKLERİNE İNANIYORUM.

Gene Simmons: Aldım, ADA farklı kripto paraları paramparça edecek!

Nick Carter’ın daha önce Cardano veya Bitcoin’den bahsetmediği göz önüne alındığında, kripto para birimlerine olan sıcak tavrının nedeni henüz belli değil. Söylemeye gerek yok…. Twitter’da Cardano’dan söz eden tek ünlü isim Nick Carter değil. Şubat ayında KISS’in solisti Gene Simmons, ADA’nın farklı kripto para birimlerini paramparça edeceğini belirtti. Ayrıca Gene Simmons, 300.000 dolar değerinde ADA satın aldığını açıkladı.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson,  Nick Carter’a yanıt verdi ve Bitcoin’e işaret etti. Charles Hoskinson “Birisi Bitcoin’e güle güle dedi…. Bakalım bunu ne sıklıkla söyleyeceğim?” dedi. Beşinci en büyük kripto para birimi Cardano yazım sırasında yüzde 1 oranında artışla 1,15 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 36,8 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. ADA yazım sırasında piyasa değeriyle 4 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

1 yorum
  1. […] ve bunların URL adresi veya IPFS hash değerinden oluştuğunu keşfetti. Başka bir deyişle, bu NFT’lerin mevcudiyeti piyasa satıcısının faaliyette kalmasına bağlı. Araştırmacı şu […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.