Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$69,287.24
+546.15
Ethereum
$3,787.11
+41.67
Litecoin
$84.81
-0.62
DigitalCash
$30.29
-0.4
Monero
$141.63
-0.21
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$31.93
+0.09
Dogecoin
$0.17
+0.01

Ripple Kâhini’nden Bitcoin, XRP ve Ethereum Tahmini

0 504

Ripple Kâhini’nden Bitcoin, XRP ve Ethereum Tahmini

Başarılı bir kripto analisti ve trader’ı olan Credible Crypto, Ripple (XRP)’ın uzun zamandır beklenen boğa rallisini başlatmaya hazır olduğuna inanıyor. Ancak analist, hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum’un (ETH) daha fazla düşüş göreceğini de vurguluyor.

Credible Crypto: Bitcoin 10 bin doların altına düşecek! Ancak XRP ralliye başlamak üzere

Yeni bir analizde Credible Crypto, dördüncü en büyük kripto para biriminin nihayet dibe vurduğunu ve şimdi boğa koşusunu ateşlemeye hazır olduğunu söyledi. Credible Crypto XRP’de yükselirken, hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum‘un (ETH) daha fazla olumsuz potansiyele sahip olacağına inanıyor. Usta analist, Bitcoin’in önemli bir direnç seviyesini kırmadan önce 10.000 doların altına düşeceğini düşünüyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ÜST BOŞLUK DOLDURULDU. BOŞLUK DOLDURMA ‘GEREKLİ Mİ?’ HAYIR. ALTINI YAKINDA DOLDURACAĞIMIZI MI DÜŞÜNÜYORUM? EVET. NE ZAMAN? YEREL ZİRVELERİ 12 BİN DOLARDA KIRMADAN ÖNCE. BTC 10 BİN DOLARIN ALTINA DÜŞECEK.

Usta analist: Ethereum daha fazla olumsuzluk görebilir

Ethereum’a gelince kripto analisti, fiyat hedefine yaklaşırken ETH/BTC paritesini yakından takip ediyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH/BTC PARİTESİ, ETH’DEKİ SON YOUTUBE VİDEOMDA ANA HATLARIYLA BELİRTTİĞİM HEDEFE GÜZEL BİR ŞEKİLDE İLERLİYOR. ETH/BTC İÇİN NİHAİ HEDEFİM HALA DAHA DÜŞÜK OLSA DA ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE BİRAZ RAHATLAMA GÖREBİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM. EĞER BTC 10,5-10,6 BİN DOLARI TUTABİLİRSE, BİZ DE ETH/USD ÜZERİNDE BİRAZ RAHATLAMA GÖREBİLİRİZ.

Credible Crypto: Önümüzdeki birkaç gün, BTC ve ETH için düşüşlerle dolu

Analist ETH/BTC’nin senaryosunu takip etmeye devam ettiğini görmekten heyecan duyuyor. Kısa vadeli fiyat hareketine bakıldığında önde gelen analist, hafta sonu boyunca ETH ve BTC ayılarının ivmeyi belirleyeceğine inanıyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ÖNÜMÜZDEKİ BİRKAÇ GÜN, BTC VE ETH GİBİ KRİPTO PARALAR İÇİN KÜÇÜK/KESİK DÜŞÜŞLERLE DOLU, OYSA DİĞER ALTCOİN’LER BİRAZ RAHATLAMA GÖRÜYOR.

Credible Crypto XRP’de 0,168 doları bildi!

Credible Crypto, bir sonraki ralliden önce, yani XRP’nin yaklaşık 0,20 dolara ve daha yüksek bir seviyeye yükselmeye devam etmeden önce 0,168 dolara geri çekilmesini beklediğini söyledi. XRP tam da analistin belirttiği gibi hareket etti ve bu düşük seviyeye geriledi. Bunun dışında analistin başka başarılı thaminleri de var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.