Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$50,735.58
-553.76
Ethereum
$2,918.85
-59.23
Litecoin
$69.14
+0.42
DigitalCash
$29.42
-0.07
Monero
$123.29
+1.73
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$25.25
-0.48
Dogecoin
$0.08
0

Popüler Altcoin’in Ralli Yapmasının 3 Nedeni

0 644

Popüler Altcoin’in Ralli Yapmasının 3 Nedeni

Elrond fiyatı, projenin NFT’lere ve DeFi’ye olan ekseninin yeni kullanıcıları ve yatırımcıları çekmesiyle rekor seviyeye yükseldi.Ana kripto para biriminin benimsenmesi arttıkça ve daha fazla kullanıcı blok zinciri ağlarında işlem yapmaya başladıkça, işlem maliyetleri ve onay süreleri artmaya devam ettikçe hızlı, ölçeklenebilir protokollere olan ihtiyaç daha da belirgin hale geliyor.

Yeni bireyler ve kuruluşlar blok zincirine girmeye devam ederken geçen ay önemli kazanımlar sağlayan bir protokol var karşımızda. Bu “dağıtılmış uygulamalar, kurumsal kullanım durumları ve yeni internet ekonomisi için oldukça ölçeklenebilir, hızlı ve güvenli bir blok zinciri platformu olan Elrond’dur (EGLD). “

Cointelegraph Markets ve TradingView’den elde edilen veriler, 25 Mart’ta 115 $’a düştüğünden beri, EGLD’nin fiyatının %110’dan fazla yükseldiğini, 12 Nisan’da 245.80 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldiğini ve bir dizi olumlu duyurunun ticaret hacminde artışlara yol açtığını gösteriyor.

Protokol Güncellemeleri

Projenin Twitter akışına bir göz attığımızda, Elrond’daki ekibin Elrond blok zincirinin yeteneklerini genişletmek ve gerçek dünya protokol entegrasyonlarını içeren önemli ortaklıklar kurmakla meşgul olduğunu gösteriyor.

En son duyuru, projenin Elrond Standard Digital Token (ESDT), değiştirilemez tokenlar ve yarı değiştirilemez tokenlar için token özelliklerini ortaya çıkardığı 11 Nisan’da geldi.

ESDT standardının önemli bir özelliği, Elrond’da verilen tokenların kendi akıllı sözleşmelerine ihtiyaç duymamasıdır. Bu gelişme tokenın maliyetlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Gerçek Dünyada Benimsenmesi de Elrond Fiyatını Artırıyor

Gerçek dünyada benimsenme açısından Elrond, 7 Nisan’da Lucian Blaga University of Sibiu’nun 11.000 öğrencisi için kripto ödeme yöntemlerini uygulamayı planladığını ve giriş ücretlerini EGLD kullanarak ödemeyi düşünenlere olanak sağladığını duyurdu.Proje için bir başka önemli gelişme, 10 Nisan’da Shopping.io ile yapılan bir ortaklığın, EGLD’yi Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük perakendecilerden bazılarıyla alışveriş yapmak ve ödül kazanmak için kullanma yeteneğini ortaya çıkardığında meydana geldi.

Değiştirilemez token platformu Polkamon, geçtiğimiz günlerde Elrond’un “kullanıcı deneyimini ek hız ve rahatlıkla geliştirmek” için 3. çeyrekte Elrond platformuyla entegre olacağını açıkladığında, Elrond’a daha fazla dikkat çekilmesine yardımcı oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.