Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$50,735.58
-553.76
Ethereum
$2,918.85
-59.23
Litecoin
$69.14
+0.42
DigitalCash
$29.42
-0.07
Monero
$123.29
+1.73
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$25.25
-0.48
Dogecoin
$0.08
0

Kraken Ceo’su Bitcoin’in 100x yapacağını söylüyor

0 395

Kraken Ceo’su Bitcoin’in 100x yapacağını söylüyor

Dev Bitcoin borsası Kraken’in yöneticisi Dan Held, Bitcoin fiyatı için önemli tahminlerde bulunuyor. Dan Held, Bitcoin’in mevcut boğa koşusunun neden kripto para birimini 1 milyon dolara çıkaran bir süper döngünün parçası olabileceğine inandığını açıklıyor.

Dan Held, Bitcoin’in başarısını ve hızlı fiyat değerlenmesini analiz ediyor

Yakın tarihli analizinde ünlü kripto uzmanı Dan Held, Bitcoin‘in başarısını ve hızlı fiyat değerlenmesini analiz ediyor. Dan Held, Bitcoin’in kurucusu Satoshi Nakamoto’nun başlangıçta Bitcoin’in spekülatif doğasının büyümesine yardımcı olacak anahtar özellik olacağına inandığına işaret ediyor. Dan Held, Satoshi’den alıntı yapıyor ve onun görüşlerini, içeriğin sadece onunla ilgilenen insan sayısından değer elde ettiği belirten geleneksel bir pazarlama fenomenine benzetiyor. Dan Held konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SANKİ PEK ÇOK İNSANIN PİYASAYA BAKTIĞINI HİSSEDİYORUM VE ‘OH PEKALA BİTCOİN TİPİK BİR DÖNGÜYE SAHİP OLACAK.’ SANIRIM BUNUN NEDEN BÖYLE OLMAYACAĞINA DAİR TONLARCA FARKLI NEDEN VAR… SATOSHİ ASLINDA SPEKÜLASYONUN BİTCOİN’İN BAŞLANGICINA VE BENİMSENMESİNE YOL AÇACAĞINI VARSAYIYOR… ÖRNEĞİN SATOSHİ, ‘KULLANICI SAYISI ARTTIKÇA KRİPTO PARA BAŞINA DEĞER ARTAR. OLUMLU BİR GERİ BİLDİRİM DÖNGÜSÜ POTANSİYELİNE SAHİP. KULLANICILAR ARTTIKÇA DEĞER ARTAR VE BU DA ARTAN DEĞERDEN YARARLANMAK İÇİN DAHA FAZLA KULLANICIYI ÇEKEBİLİR. BUNU BİTCOİN ÇOK DÜŞÜK BİR DEĞERDEN İŞLEM GÖRÜRKEN YAZDI… BUNU ZAMANLA GÖREBİLİRİZ. HALVİNG OLAYLARININ NOKTALI ÇİZGİLERİ VE BU SPEKÜLATİF BALONLARIN OLUŞTUĞUNU GÖRÜYORUZ VE BUNLARIN, ARZDAKİ AZALMA VE TALEP ARTIŞINDAN KAYNAKLANDIĞINI VARSAYIYORUZ… GELENEKSEL PAZARLAMA ANLAMINDA BUNA VİRAL GERİBİLDİRİM DÖNGÜSÜ DENİR… SATOSHİ BUNU ANLADI VE BUNU PARAYA ÇEVİRDİ. YALNIZCA FİYAT ÜZERİNDEN VİRAL BİR GERİ BİLDİRİM DÖNGÜSÜ OLUŞTURABİLECEĞİNİ ANLADI. FİYAT ARTTIKÇA, İNSANLAR BUNUN DAHA ÇOK FARKINA VARIYOR VE ARDINDAN DİĞER İNSANLAR FİYATIN YÜKSELECEĞİ BEKLENTİSİYLE SATIN ALIYOR VE ARKADAŞLARINA BUNDAN BAHSEDİYORLAR.

Ünlü Ekonomist: Bankalar Rezerv Varlığı Olarak Bitcoin Tutacak!

Eski Uber yöneticisi: Covid-19 salgını Bitcoin’e mükemmel makro koşullar sağladı

Eski Uber yöneticisi, Covid-19 salgınının Bitcoin’in değerini göstermesi için mükemmel makro koşulları sağladığını söylüyor. Dan Held konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

YİNE DE BU DÖNGÜ HAKKINDA GERÇEKTEN BENZERSİZ OLAN ŞEY VE DİĞER TÜM DÖNGÜLER BOYUNCA BURADAYDIM… BU ÇOK FARKLI. DAHA ÖNCE HİÇ BİR MAKRO ZEMİNE KARŞI BU KADAR GÜÇLÜ TEMELLERE SAHİP OLMAMIŞTI, BU DA TAM OLARAK NEDEN GEREKLİ OLDUĞUNU VURGULUYOR… HOLLANDA GSYİH ORANLARINI DAHA ÖNCE HİÇ BÖYLE GÖRMEMİŞTİK. ENFLASYONU DAHA ÖNCE HİÇ BU KADAR YÜKSEK GÖRMEMİŞTİK. GERÇEKTEN BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ BİR ŞEY. İŞTE O KADAR İLGİNÇ Kİ İNSANLAR BİTCOİN’E İHTİYAÇ DUYDUKLARINI DÜŞÜNMÜYORLARDI. AMA ŞİMDİ ‘OH, NEDEN BİTCOİN’İN DEĞERLİ OLDUĞUNU ANLIYORUM’ DİYORLAR… DEPREM SİGORTASI ALMAK GİBİ… ÇOĞU İNSAN DEPREM MEYDANA GELENE KADAR DEPREM SİGORTASI ALMAYI DÜŞÜNMÜYOR… VE BİTCOİN TAM DA BÖYLE, PARAYA KARŞI SİGORTADIR, HÜKÜMETLER TARAFINDAN PARANIN DEĞERİNİN DÜŞÜRÜLMESİ VE BANKALARIN GÜVEN EKSİKLİĞİ…

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Dev Tahminler: 45.000 Dolar, 325.000 Dolar...

Ünlü uzman: Bitcoin fiyatı 100x yapacak! Buna hazır olun

Dan Held, kurumların nihayet Bitcoin’in değerini anladığını ve pazara girerek süper döngü için zemin hazırladığını söylüyor. Dan Held konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DOLAYISIYLA COVİD, BİTCOİN’İN ODAĞINI VE DEĞERİNİ GELİŞTİRDİ VE BUNU DÜNYA İÇİN GERÇEKTEN AŞİKAR HALE GETİRDİ. VE BU YÜZDEN PİYASAYA YENİ BİR KATILIMCI GİRDİ, KURUMLAR… COVİD SONRASI KURUMLAR GÜVENLİ BİR DEĞER DEPOSU ARIYORLARDI. NEGATİF OLARAK GETİRİLEN 18 TRİLYON DOLARLIK DEVLET BORCUNUZ VAR VE BİTCOİN ALTIN’DAN ÇOK DAHA BÜYÜK BİR DEĞER SUNUYOR… BU KURUMLAR 100 TRİLYON DOLARDAN FAZLASINI YÖNETİYOR… HER YERDE BİTCOİN SATIN ALABİLDİĞİNİZ ZAMAN 2021 VE 2022’DE NELER OLACAK: HER BANKA, HER KOMİSYONCU… BİTCOİN FİYATI İÇİN TÜM BU SATIN ALMA VE TALEP PAZARA GİRİYOR. BÖYLECE ÖNÜMÜZDEKİ BİRKAÇ YIL İÇİNDE TRİLYONLARCA DOLARI BİTCOİN’E AKTARACAK OLAN KURUMLAR VE PERAKENDE SATIŞLARI ELDE EDERSİNİZ. İŞTE BU YÜZDEN BUNUN BİR SÜPER DÖNGÜ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. BİTCOİN SAHİPLİĞİ DÜNYANIN %0,01’İNDEN %1’İNE GEÇTİĞİNDE NE OLUR? BİTCOİN FİYATI 100X ARTACAK… FİYAT BUNDAN ÇOK DAHA FAZLA HAREKET EDECEK.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.