«

Geride bıraktığımız haftanın kazandıran coinleri

Haberkoin.com olarak Investing.com verilerinden derlediğimiz habere göre , bu haftanın en çok kazandıran kripto para birimi %32.76 oranında değer artışı ile Uniswap (UNI) oldu. Popüler DeFi token’ı yazının yazıldığı sırada 11.22 dolardan işlem görüyordu.

Uniswap’in ardından gelen kripto para birimi ise yine son zamanların popüler altcoin‘lerinden Aave (AAVE) oldu. Aave, son 1 haftada %28.28 oranında değer kazandı. Aave ayrıca son 24 saatte de %12 oranında yükseliş yaşadı. Aave’yi son 7 günde %12’lik artış yaşayan VeChain (VET) takip ediyor. VET, yazının yazıldığı sırada 0.030 dolardan işlem görüyordu.

Listemizin bir sonraki kripto para birimi ise son haftaların yıldızı Chainlink (LINK). Son zamanlarda mükemmel bir çıkış yakalayan kripto para birimi son 7 günde %11 oranında değer kazandı. Ve yeni bir ATH belirlemeyi başardı.

Listemizin beşinci sırasında ise Ethereum (ETH) yer alıyor. Kripto para birimi son 1 hafta içerisinde %9.36 oranında değer kazandı. Analistler Ethereum‘un yükselişinin devam etmesini bekliyor.

Listenin devamını aşağıdaki görsel üzerinden inceleyebilirsiniz:

Ekran Resmi 2021 01 24 20.52.11

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Melih Er Hakkında

avatar

Melih Er

Melih Er , üç senedir bir şirkette kripto para danışmanlığı yapmaktadır. Aktif olarak haberkoin.com'da editörlük görevinde bulunuyor . Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *