«

Cardano (ADA), yeni gelişmelerle gündemde. Kripto para ADA’nın kurucusu Charles Hoskinson, “Cardano’yla ilgili müjdeli bir haberler var.” açıklaması yaptı.

Charles Hoskinson, Ethereum’un kurucularından biriydi. Burada ayrılarak Cardano’yu (ADA) kurdu. Hoskinson, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Cardano ile ilgili “müjdeli bir haber” olduğunu söyledi.

Hoskinson, “müjdeli haberle” ilgili net bir mesaj vermedi. Kısa sürede çok sayıda beğeni alan paylaşımla ilgili çeşitli “müjdeli haber” senaryoları konuşulmaya başlandı.

En çok da Cardano’nun Coinbase’de listeleneceği şeklinde yorumlar yapıldı. Bazı yorumlarda da, donanım cüzdanı Ledger’ın ADA’ya destek vereceği ileri sürüldü.

Daha önce Coinbase’in ekleyeceği kriptolar arasında ADA da sayılmıştı. Ayrıca, BAT, XLM, ZEC ve ZRX de ADA ile birlikte Coinbase’e eklenecek kripto paralar olarak açıklanmıştı. Bunlarda ZEC, ZRX ve BAT Coinbase’de listelenmişti.

ADA, şu anda piyasa değeri en büyük 11. kripto para konumunda.

Güncel kripto para haberleri, kripto para airdrop ve ico paylaşımları için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın : FacebookTelegramTwitter 

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Uğur Eskier Hakkında

avatar

Uğur Eskier

Gazeteci, editör, metin yazarı

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *