Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$66,635.45
-25.76
Ethereum
$3,232.06
+35.31
Litecoin
$86.23
+1.15
DigitalCash
$31.34
-0.25
Monero
$120.68
+0.42
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$28.18
+0.05
Dogecoin
$0.16
0

Bitcoin İstanbul Sokaklarına Geldi

0 400

Dünya piyasasına giren Bitcoin İstanbul sokaklarına da geldi. Bir para birimi sayılan Bitcoin artık tüm dünyada hızla resmiyet kazanıyor. Sanal para sayılan Bitcoin bazı dijital sayfalarda işlem görmektedir. Bu işlemlerin en fazlası Amazon’un payına düşüyor.

Dövizlerde Bitcoin Yeniliği

Tüm ailesini sadece Bitcoin ile nasıl hayatta tuttuğunu gösteren ve bunu dünyayı gezerek anlatan Didi Taihuttu geçtiğimiz hafta İstanbul’a da geldi. Didi Taihuttu daha kripto paraların piyasaya ilk adım attığı zamanda Bitcoine olan güvenini göstermek için tüm para birikimini Bitcoin’e yatırmıştı. Sanal para olan Bitcoin ile nasıl yaşandığını göstermek için ise tüm dünyayı geziyor. İstanbul’da yaptığı sorguda çoğu kişinin Bitcoin hakta bilgiye sahip olduğu videosunu kendi medya hesabından paylaştı. Döviz tabelalarımda kendi yerini alan Bitcoin her gün daha fazla insanın merakını kendine çekiyor.

Bitcoin Yatırımcı Sayısını Yükseltiyor

Sanal para ile ilgili tüm bilgiler sadece sosyal medya sayfalarında değil, televizyon kanallarında da yerini alıyor. Artık sadece piyasadaki dolar, Euro, altın, petrol fiyatları değil, kripto para değerleri de gösteriliyor. Piyasadaki Bitcoin durumu, istatistikler basında kendi yerini alıyor. Yatırım için çoğu insan şimdilik tereddüt etse de, bu durumun kısa sürede değişileceği bekleniyor. 2017 senesi istatistikleri ile 2019 senesi istatistiklerine bakılırsa yatırım yapanların sayının değiştiğini görebiliriz. İnsanlar artık kripto para ile ilgili çok bilgiye sahip.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.