Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$51,215.60
-292.34
Ethereum
$2,958.10
+25.27
Litecoin
$68.52
+0.13
DigitalCash
$29.27
-0.11
Monero
$122.96
-0.7
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$25.73
-0.07
Dogecoin
$0.08
0

Twitter’ın Bitcoin İle Bahşiş Özelliğinden Yeni Görüntüler Geldi

0 433

Twitter tarafından uzun bir geliştirildiği bilinen Bitcoin ile bahşiş özelliğinden yeni görüntüler ortaya çıktı. Bu özellik sayesinde insanlar artık paylaşımlarını beğendikleri kişilere Bitcoin ile bahşiş gönderebilecekler.

Bitcoin İle Bahşiş Özelliğinden Görüntüler

Yeni ortaya çıkan bir görüntüye göre insanlar profilin sağ üst köşesindeki bir buton ile bu bahşiş özelliğine erişebilecekler. Ayrıca sistem üzerinden sadece Bitcoin ile değil, Etherum, Cash App ve Patreon’a ek olarak PayPal gibi yolların da kullanılabileceği görüldü.

İçerik üreticilerini ve sevilen insanları desteklemek için gelecek bu özelliğin büyük bir ilgi görmesi bekleniyor. Buna ek olarak kripto para ekosisteminin doğrudan yüz milyonlarca üyelik bir sisteme dahil olması onun çok daha popüler olmasını da sağlayacaktır.

Twitter üzerinden sızdırılan görüntülere göre kullanıcılar bahşiş ayarlarından cüzdan adreslerini girebilecekler. Bu sayede diğer kişiler kullanıcıya Etherum veya Bitcoin göndermek istediklerinde doğrudan bu adresi kullanma fırsatı yakalamış olacaklar. Henüz ne zaman aktif edileceği tam olarak bilinmeyen bahşiş özelliği kripto para yatırımcıları tarafından merakla bekleniyor.

Analistlerin Kazanç Sunmasını Beklediği 4 Altcoin!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.