Bitwise Bitcoin ETF, SEC Açıklaması ile 5 Hafta Ertelendi.

«
bitcoin etf

Bitwise bitcoin ETF, ABD Menkul Kıymetler Borsası Komisyonundan yapılan açıklamada beş hafta daha ertelendi . Şimdiye kadar Komisyon, bitcoin’in bir dizi endişeyle birlikte fiyat manipülasyonuna karşı yeterince dirençli olduğuna ikna olmuş gibi görünüyor.

7 Mayıs’ta Bitwise’ın bitcoin ETF başvurusunda yapılan değişikliklerin ardından , Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu (SEC) halktan yorum almak için beş hafta daha karar vermeyi erteledi . Şimdiye kadar, uygulama 25 yorum aldı .

SEC’in halktan yorum toplama incelemesi, geçmişte önerilen yeni ETF’lerden de görüldüğü üzere, inceleme sürecinin standart bir parçasıdır.

Bitwise Temsilci Şunları Söyledi

SEC Personeli, çeşitli teklifleri doğrultusunda belirli konular hakkında halktan uzman toplamasına izin verirken, Personelin talebe karar vermesi gereken yasal süreyi uzattı.

Teklifle ilgili yorum yapmak isteyenler yorumlarını buraya gönderebilirler .

Güncel kripto para haberleri, kripto para airdrop ve ico paylaşımları için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın : FacebookTelegramTwitter  İnstagram

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Can Yaşa Hakkında

avatar

Can Yaşa

Kripto para sektöründe içerisinde 2 yıldan uzun süredir bulunan Can, sektörde edindiği bilgi, tecrübe ve deneyimlerini farklı insanlara aktarmak için Haber Koin'inin kuruculuğunu üstlenmiştir. [email protected]

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *