Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$68,870.77
-71.88
Ethereum
$3,842.71
+94.76
Litecoin
$84.05
-0.69
DigitalCash
$30.19
-0.09
Monero
$142.61
+1.31
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$32.22
+0.67
Dogecoin
$0.17
-0

Bitcoin Madencileri Hash Güçleri İle Ukrayna’ya Bağış Yapıyor

0 320

Slush Pool adıyla bilinen Bitcoin madencilik havuzu, Ukrayna’da yaşanan mücadeleye destek olmak amacıyla bir kampanya başlattı. Bu kampanya çerçevesinde madenciler hash güçlerini doğrudan Ukrayna’ya bağıl yapabiliyor. Hash gücü ile üretilen Bitcoin’ler de doğrudan Return Alive Foundation’a gönderilecek.

Bitcoin Madencileri Güçlerini Ukrayna İçin Birleştirdi

Güçlerini Ukrayna için birleştiren Bitcoin madencileri, Slush Pool aracılığıyla doğrudan bağış kampanyasına yönelik kazım yapabilecekler. Buna ek olarak havuzun ana şirketi olan Braiins tarafından da kampanyaya 10 BTC ve 2.5 PH hash gücü bağışlandığı açıklandı.

Rusya’nın işgal geçmişine sahip olduklarını belirten Braiins yönetimi Çek Cumhuriyeti üzerinde bulunuyor. Prag’da yerleşik olarak bulunan şirket Ukrayna’nın durumunu çok iyi bildiklerini şu sözlerle dile getirdi:

Braiins gururla, uzun bir Rus işgali geçmişine sahip bir ülke olan Çek Cumhuriyeti, Prag’da yerleşiktir. Bunun bir ülkeye ve insanlarına yol açabileceği acıları ilk elden biliyoruz. Bu nedenle harekete geçiyoruz. Ancak Ukrayna’nın SİZİN yardımınıza da ihtiyacı var.

Madencilik gücü ile düzenlenen bu bağış kampanyası bir ilki oluşturuyor. İlk kez böylesine farklı bir yöntem ile kripto paralar yardım amaçlı kullanılacak. Eğer sizler de madencilik gücünüz ile Ukrayna’yı nasıl destekleyeceğinizi merak ediyorsanız şirketin yayınladığı kılavuzdan yardım alabilirsiniz.

Rus Bakanın Açıklamalarıyla Bitcoin (BTC) 41.000 Doları Aştı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.