«

Bitcoin Fiyatı 57.000 Doları da Kırdı!

Lider kipto para birimi Bitcoin (BTC), Cuma günü 54.500 doları gördükten sonra yeni zirvelere yükseliyor. Bitcoin fiyatı bugün 57.000 doları da kırdı.

Bitcoin fiyatı bugün 57.000 doları da kırdı!

Dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), yeni zirveler kaydediyor. Bitcoin fiyatı 57.000 doların üzerine çıkarak yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledi. Tesla, Bitcoin’e 1,5 milyar dolardan fazla para yatırdığı ve MicroStrategy, BTC’ye yatırım yapmak için tahviller aracılığıyla 1 milyar doların üzerinde para topladığı için Bitcoin, hızla rekora koşuyor.

BTC/USD Fiyat Grafiği – Kaynak: Tradingview

Cuma günü, Bitcoin 54.500 doların üzerine çıkarak yeni bir fiyat zirvesine ulaştı. Bugün ise BTC, 57.000 doları kırdı. Finans kurumlarından artan ilginin yanı sıra, ABD’li rapçiler ve özellikle son zamanlarda Bitcoin, ADA, XRP ve diğer kripto para birimlerine giren KISS rock grubunun efsanevi solisti Gene Simmons gibi ünlüler de Bitcoin’e ilgi gösteriyor. Ayrıca Cuma günü, Bitcoin’in piyasa değeri 1 trilyon dolar seviyesinin üzerine çıktı.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Onur Onuk Hakkında

avatar

Onur Onuk

Onur Onuk 1995 doğumlu ve Balıkesir'de yaşamaktadır. Uzun süredir kripto ve haber sektöründe editörlük yapmakta olup haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Soru ve Önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz .

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *