Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$50,765.94
-314.34
Ethereum
$2,925.58
-28.52
Litecoin
$69.37
+0.96
DigitalCash
$29.52
+0.26
Monero
$123.94
+1.2
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$25.37
-0.26
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin 1 Milyon Dolara Giderse Neler Olur?

0 411

Bitcoin 1 Milyon Dolara Giderse Neler Olur?

Melek yatırımcı ve eski Coinbase baş teknik sorumlusu (CTO’su) Balaji Srinivasan, ABD hükümetinin Bitcoin’e (BTC) düzenleyici bir saldırı düzenleme olasılığını inceliyor. Balaji Srinivasan’a göre, Bitcoin 100.000 dolar veya 1 milyon dolara giderse kripto paraya yönelik baskı artar.

“ABD yetkilileri Bitcoin ve kullanım durumlarını beş yıl öncesine göre çok daha iyi anlıyor”

Real Vision Finance’in kıdemli editörü Ash Bennington ile yeni bir röportajda Balaji Srinivasan, FED’in ABD doları arzının önemli bir bölümünü yutmayı başarması halinde Bitcoin‘e karşı giderek daha ihtiyatlı olabileceği fikrini ele alıyor. Balaji Srinivasan sorunu üç bölümde ele alıyor ve ilk olarak ABD hükümet yetkililerinin Bitcoin ve kullanım durumlarını beş yıl öncesine göre çok daha iyi anladıklarına işaret ediyor. Balaji Srinivasan konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ASLINDA ABD HÜKÜMETİNİN İÇİNDE KRİPTO PARA BİRİMLERİNİ ANLAYAN VE OLDUKÇA ARKADAŞÇA DAVRANAN BİR GRUP İNSAN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. ANCAK BU, 2013’TE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ BİR ŞEY DEĞİLDİ AMA KESİNLİKLE BUGÜN VAR. ÖRNEĞİN KONGREDE BİTCOİN TOPLANTILARI VAR. SEC’DE HESTER (SEC KOMİSYONU ÜYESİ HESTER PEİRCE) GİBİ İYİ ŞEYLERE ÖNCÜLÜK  EDEN İNSANLAR VAR. BUNUN TEKNOLOJİK BİR YENİLİK OLDUĞUNU ANLAYANLAR VAR. YASAKLANAMAYACAĞINI ANLAYAN KONGRE ÜYELERİ VAR.

İşte 16.000 Dolara Dokunan Bitcoin Fiyatı İçin Sıradaki Hedefler

Eski Coinbase CTO’su: Bitcoin uluslararası bir bilgisayar ağı…

Yanıtının ikinci bölümünde Balaji Srinivasan, kripto para birimini koruyacak faktörler olarak hükümetin yetersizliğini ve Bitcoin’in ademi merkeziyetçi yapısını göstermeye devam ediyor. Balaji Srinivasan konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

AÇIKÇASI, CORONA YANITINA BAKARSANIZ FEDERAL HÜKÜMET O KADAR DA YETKİN DEĞİL. VİRÜSÜ YASAKLAYAMADI. AYRICA BİTCOİN, ONU KAPATMAK İÇİN PEŞİNDEN GİDEBİLECEĞİNİZ KİMSENİN OLMADIĞI MERKEZİ OLMAYAN BİR AKTÖR. ULUSLARARASI BİR BİLGİSAYAR AĞI.

Bitcoin’in NVT Oranı Tarihte İlk Kez 10.000 Doları Aştı! İşte Olabilecekler...

Balaji Srinivasan: Bitcoin 100.000 dolar veya 1 milyon dolara giderse tepki çoğalır

Eski Coinbase CTO’su Balaji Srinivasan, açıklamalarının devamında Bitcoin’in 100.000 dolar veya 1 milyon dolar seviyesine ulaşması durumunda, bazı hükümet tepkileri ile karşılaşabileceğini vurguluyor. Ancak Balaji Srinivasan, lider kripto paranın kitlesel olarak benimsenmesinin muhtemelen hayatta kalmayı garanti edeceğini kabul ediyor. Balaji Srinivasan konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BİTCOİN 100.000 DOLAR VEYA 1 MİLYON DOLARA GİDERSE -HÜKÜMETİN PARA POLİTİKASINI VE MALİYE POLİTİKASINI GERÇEKTEN KISITLAMAYA BAŞLADIĞINDA- EVET FARKLI BİR TEPKİ SEVİYESİ ALACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM. BUNUNLA BİRLİKTE, BENCE ÇOK SAYIDA HÜKÜMET ONU BENİMSEYECEK VE TIPKI ALTIN TUTTUKLARI GİBİ KENDİ REZERVLERİ İÇİN BTC ALACAKLAR…. SONUÇ OLARAK, YETERİNCE HÜKÜMET BUNU YAPTIKÇA BİTCOİN HAYATTA KALACAK.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.