random-post
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Telegram
Ara
«

Binance Dex BNB/ETH işlem çiftini ekledi .

Kripto para borsası Binance, 24 Aralık tarihinde yaptığı resmi açıklamayla, merkezi olmayan borsasına (DEX) Binance Coin / Ether (BNB / ETH) işlem çiftini eklediğini duyurdu. İşlem çifti desteği, “CZ” kısaltması ile tanınan Binance CEO’su Changpeng Zhao tarafından bir hafta önce Binance topluluğuna ait web sitesinde yayımlanan mesaj üzerine başlatıldı. ETH BEP2 token’ları, açık rezerv adresinde tutulan ETH varlıkları ile 1:1 sabitlenip, desteklenerek Binance Chain üzerinde işleme sunulacak. Binance, hem mevduat hem de para çekme işlemlerinde yerel ETH değeri ile Binance Chain arasındaki dönüşüme doğrudan destek sunacak. Bu işlem çifti desteği, Binance DEX kullanıcılarının merkezi olmayan platformda ETH ticareti yapmaları için alternatif bir seçenek oluşturacak. Binance DEX explorer üzerinde, proje varlık sayfası da oluşturulmuş durumda.

Vitalik: Binance DEX, ETH’den daha merkezi

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’in de dahil olduğu, Binance DEX hakkındaki bir Twitter tartışmasının haberini paylaşmıştı. Mesajında Buterin, Ethereum’u merkezileştirme suçlamalarına karşı savundu. Binance DEX’in bu tür saldırılar için “daha ​​iyi bir hedef gibi göründüğünü” belirterek, Binance DEX’in adına rağmen “merkezsiz olamayacağını” iddia etti.Buna karşın Buterin, “Ethereum’un kimi BTC destekçilerinin hoşlanmadığı birkaç yönetişim özelliğine sahip olduğunu” belirtti

Bir Cevap Yaz

Melih Er Hakkında

avatar

Melih Er

Melih Er , üç senedir bir şirkette kripto para danışmanlığı yapmaktadır. Aktif olarak haberkoin.com'da editörlük görevinde bulunuyor . Tüm soru ve önerileriniz için ermelih@haberkoin.com adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *