Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$66,243.14
-795.89
Ethereum
$3,554.11
+48.31
Litecoin
$78.86
-1
DigitalCash
$25.99
-0.54
Monero
$174.92
-0.64
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$25.40
-0.17
Dogecoin
$0.14
-0.01

Ripple CEO’sundan Dogecoin (DOGE) İçin Önemli Açıklamalar

0 423

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse tarafından Dogecoin (DOGE) için önemli açıklamalar geldi. Yaşanan enflasyon durumuna dikkat çeken başarılı isim bu durumun  kripto paralar üzerinde ‘kuyruk rüzgarı’ etkisi yarattığını düşünüyor. Buna ek olarak DOGE gibi meme token projelerine karşı da yatırımcıları uyaran açıklamalar geldi.

Dogecoin Hakkında Dikkat Çeken Açıklamalar!

Fintech Abu Dhabi etkinliği üzerinde CNBC’nin düzenlediği bir panele katılan ünlü CEO Dogecoin hakkında şu sözleri sarf etti:

“Dogecoin’in kripto para piyasasının yararına olduğuna ikna olmuş değilim.”

DOGE gibi birçok meme token projesinin sınırlı olmayan arzı olduğu noktasına da değinen Garlinghouse, bu durumun tehlike yaratabileceğini düşünüyor. Buna ek olarak yatırımcıların enflasyondan kendisini korumak için kripto paralara daha fazla ilgi gösterdiği de kaydedildi:

On yıllardır görmediğimiz enflasyonu görüyoruz. İnsanlar, sürekli değer kaybeden bir itibari paraya sahip olmaktan endişe ettiklerinde ‘Enflasyonist olmayan varlıkları nasıl tutabilirim?’ diye düşünüyorlar.”

Panelde son olarak Ripple ekibini genişleteceklerini duyuran ünlü isim 250 yeni çalışanı alacaklarını bildirdi. Üstelik bu yeni kadronun yarısından fazlasının ABD dışından olacağı kaydedilmekte.

Cardano (ADA) Yatırımcısını Heyecanlandıran Değer Tahmini

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.