Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$51,159.89
-649.4
Ethereum
$2,946.63
-46.08
Litecoin
$68.53
-0.39
DigitalCash
$29.59
-0.76
Monero
$122.64
-1.25
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$25.66
-0.52
Dogecoin
$0.08
-0

Xiaomi de Kripto Para Kabul Eden Şirketler Kervanına Katıldı

0 415

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi de kripto para ile ödeme kabul eden şirketler kervanına katılmış durumda. Şuan için Portekiz’de bulunan müşterilerin kripto paralar ile ödeme yapabilecekleri aktarıldı.

Xiaomi’den Kripto Para Müjdesi

Son dönemlerde satış sayıları ile rekor üstüne rekorlar kıran Xiaomi müşterilerine kripto para müjdesi verdi. Şuan için sadece Portekiz için geçerli olan bu özelliğin ilerleyen dönemlerde farklı ülkelere de getirilmesi bekleniyor. Kısacası Portekiz’de müşterilerin bu duruma nasıl bir tepki verileceğinin ölçüleceğini söylemek mümkün.

Müşterilerinden kripto para ile ödeme almak isteyen şirket Utrust ile anlaşma yaptığını duyurdu. Bu sayede müşteriler Bitcoin, Ethereum, Tether ve Dash ile telefon ve elektrikli süpürge gibi birçok akıllı ürün alabilecekler. Habere ilişkin Xiaomi’nin Mi Store Portekiz pazarlama müdürü Pedro Maia tarafından gelen açıklama ise şu şekilde:

“Teknolojik, yenilikçi ve yıkıcı bir markayız. Bu yüzden her zaman bir adım önde olmak istiyoruz. Tüm gerçek teknoloji hayranlarına en sevdikleri cihazları şu anda “en teknolojik para birimleri” ile satın alma imkanı sunmak istiyoruz.”

Fenerbahçe Kripto Para Sektörüne Paribu İle Giriş Yapmaya Hazırlanıyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.