Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$68,870.77
-71.88
Ethereum
$3,842.71
+94.76
Litecoin
$84.05
-0.69
DigitalCash
$30.19
-0.09
Monero
$142.61
+1.31
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$32.22
+0.67
Dogecoin
$0.17
-0

Ukrayna’nın NFT Koleksiyonuna Dair Yeni Detaylar Paylaşıldı

0 473

Rusya’nın saldırıları ile birlikte zor günler yaşayan Ukrayna çeşitli kripto para yardım etkinliklerine başlamış durumda. İlk başta Bitcoin ve bazı kripto paralar üzerinden yardım toplayan Ukrayna şimdi de NFT projesi hazırlığında. Birkaç gün önce duyurulan NFT koleksiyonu için yeni detaylar gelmeye başladı. Kaynaklara göre işgali tasvir edecek olan bu koleksiyonda her bir NFT gerçekliği doğrulanmış haberleri konu alacak.

“Bir müze gibi olacak!”

Ukrayna Dijital Dönüşüm Bakanı Alex Bornyakov tarafından yapılan açıklamalara göre bu koleksiyon adeta bir müze gibi olacak:

“NFT koleksiyonu bir müze gibi olacak. Rusya-Ukrayna savaşının bir müzesi… Biz NFT formatını da kullanarak, tüm dünyaya burada neler olup bittiğini anlatmak istiyoruz. Her NFT eseri, güvenilir kaynaklardan elde edilen bilgiler ışığında hazırlanacak. NFT’lerin güzel gözükmesini hatta havalı olmasını istiyoruz. Bu da açıkçası zaman alıyor.”

Şu anda çeşitli kripto para yardım fonlarına sahip olan Ukrayna’da bu fonlar ile yaşamsal madde ve besinler satın alıyor. Ayrıca askerleri korumak amacıyla kask, kurşun geçirmez yelekler ve gece görüş gözlükleri gibi ekipmanların alındığı bildiriliyor. Şu ana kadar buradan elde edilen gelirlerle hiçbir şekilde silah alınmadığı da yetkililerce paylaşıldı.

Son 24 Saatte Milyonlarca SHIB Token Kül Oldu!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.