Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$68,870.77
-71.88
Ethereum
$3,842.71
+94.76
Litecoin
$84.05
-0.69
DigitalCash
$30.19
-0.09
Monero
$142.61
+1.31
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$32.22
+0.67
Dogecoin
$0.17
-0

Samsung, Akıllı TV Üzerinden NFT Alma İmkanı Sunacağını Açıkladı

0 476

Samsung tarafından yeni paylaşılan bir bildiriye göre şirket yeni ürettiği akıllı TV modellerinde bundan sonra NFT desteğine de yer verecek. Akıllı TV’ler için özel olarak geliştirilen NFT platformu sayesinde kullanıcılar kolaylıkla NFT alabilecek ve satabilecekler. Sektör için oldukça heyecan yaratan bu gelişme Samsung TV severleri de memnun etmiş gibi duruyor.

Samsung’dan NFT Sektörüne Dev Adım!

NFT sektörüne dev bir adım atan Samsung, yeni çıkartacağı uygulama hakkında şu şekilde bir nitelendiriyor:

Bu uygulama, MICRO LED, Neo QLED ve The Frame aracılığıyla dijital sanat eserlerini keşfetmek, satın almak ve takas etmek için sezgisel, entegre bir platforma sahiptir.

The Verge’e geçtiğimiz günlerde bir demeç veren Samsung’un NFT gezgini hakkında yaptığı açıklama ise, “2022’de Samsung, en sevdiğiniz sanat eserlerine göz atmanızı, satın almanızı ve görüntülemenizi sağlayan çığır açan bir platform olan dünyanın ilk TV ekranı tabanlı NFT gezgini ve pazar yeri toplayıcısını tanıtıyor.” şeklinde oldu.

Bu yıl çıkartacağı yeni model TV’lerde kullanıcılarına bu özelliği sunacak olan Samsung söz konusu gelişme için oldukça heyecanlı. Şimdiden NFT alanındaki sıçramanın farkına varan şirket ilerleyen dönemde bu alana dair daha çok yatırıma yer verecek gibi görünüyor.

Bitcoin Hash Oranı Tüm Zamanlar Rekorunu Kırmayı Başardı

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.