Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$64,256.94
+59.17
Ethereum
$3,490.86
-43.35
Litecoin
$74.31
+0.25
DigitalCash
$24.22
+0.52
Monero
$165.93
+6.78
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$23.38
-0.16
Dogecoin
$0.12
0

Poloniex borsası veri sızıntısı olduğunu doğruladı

0 282

Poloniex borsası veri sızıntısı olduğunu doğruladı .

Kripto para borsası Poloniex, tüm kullanıcılarının çalınan e-posta ve şifreler nedeniyle şifre değiştirmesini talep etti. Borsa, 30 Aralık’ta müşterilerini sızan e-posta ve şifre verilerinin Poloniex hesaplarına giriş yapmak için kullanılabileceği konusunda e-posta yoluyla bilgilendirdi. Bilgilendirmede borsada hesabı bulunan tüm e-posta adreslerinin şifre değiştirmesi istendi. Bilgilendirmede şöyle açıklanıyor:

“Sızan e-posta adreslerinin neredeyse tümü Poloniex hesaplarına ait olmasa da, Poloniex hesabı olan tüm e-posta adreslerinin, sizinki dahil, şifre değiştirmesini talep ediyoruz.”

Borsanın gönderdiği e-postayı alan bir Poloniex müşterisi, e-postanın gerçek olduğuna inanmadı ve Twitter’a yöneldi. Poloniex müşteri hizmetleri, e-postanın gerçek olduğunu açıklamak zorunda kaldı: ”Bu gerçek bir e-posta! Lütfen hesap güvenliğiniz için şifrenizi değiştirin.” E-posta adresleri ve şifrelerin nasıl sızdığı ve sızan verilerin ne kadarının Poloniex müşterilerine ait veriler olduğu soruları netlik kazanmadı.

Tron ağı üzerindeki en büyük merkeziyetsiz borsa

Poloniex, blockchain ağı Tron (TRX) üzerindeki en büyük merkeziyetsiz borsayı kontrol ediyor.TRX). Tron CEO’su Justin Sun, Poloniex’in TRX Market’ı Poloni DEX adı altında işleteceğini doğruladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.