Mark Cuban : Bitcoin güvenilir bir finans aracı olabilir

«

Mark Cuban : Bitcoin güvenilir bir finans aracı olabilir .

Bitcoin’in ( BTC ) en açık sözlü eleştirmenlerinden biri, finansal varlık olarak güvenilirliği hakkında karışık mesajlar verdi.  10 Aralık’ta yayınlanan Forbes’in yorumlarına göre Mark Cuban , Bitcoin’in genel yararına kendisiyle çelişiyor gibi göründü.  Kripto para biriminin “güvenilir bir finansal araç” olup olmadığı sorulduğunda, Dallas Mavericks sahibi iki farklı yanıt verdi. “Bir şans değil” diye yazdı ilk başta. Daha sonra “Bir tahsildir. Sanat veya altının uygulanabilir ve istikrarlı bir finansal varlık olduğunu düşünüyorsanız, evet. Olabilir.”

Küba, yatırımcıların nasıl çalıştığını anlamadaki güçlük nedeniyle Bitcoin’in kapatıldığından şikayet ederken, yorumların belirsizliği Bitcoin şüphecileri için ortak bir sorun haline geldiğinin altını çizdi – neden şüpheci olduklarını açıkladı. Çarpıcı bir örnekte geçen yıl, rezil naysayer Jamie Dimon , CEO JPMorgan , anlattı bu bir sahtekarlık olduğunu önceki iddiasını açıklamaya itti zaman o Bitcoin “şüpheci değil”  Küba, Bitcoin ve altını fiat para birimi ile eşitsiz bir ayağa koyuyor gibi göründü , Bitcoin’in savunucularının reddettiği bir şey.  “The Bitcoin Standard” ın yazarı olan Saifedean Ammous gibi rakamlar, Bitcoin’in en büyük varlıkları arasında yer alan sınırlı tedarik olduğunu iddia ediyor. Fiat, aksine, sınırsız manipülasyon ve enflasyonla karşı karşıya kalır ve onu toplayanlar için değeri yok eder.  Küba’nın Eylül ayında , Bitcoin işletmelerine göre muzları tercih edeceğini öne süren bir sürtünme tarihi vardır .

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Melih Er Hakkında

avatar

Melih Er

Melih Er , üç senedir bir şirkette kripto para danışmanlığı yapmaktadır. Aktif olarak haberkoin.com'da editörlük görevinde bulunuyor . Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *