Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$68,870.77
-71.88
Ethereum
$3,842.71
+94.76
Litecoin
$84.05
-0.69
DigitalCash
$30.19
-0.09
Monero
$142.61
+1.31
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$32.22
+0.67
Dogecoin
$0.17
-0

Kraken CEO’su Powell, San Francisco’daki Ana Ofisi Kapattıklarını Duyurdu

0 408

Kraken borsasının CEO’su Jesse Powell, kısa bir süre önce yaptığı açıklamalarda şirketin San Francisco’daki ana ofisini kapattıklarını duyurdu. Powell tarafından kapatma nedeni olarak ise şehirdeki suç oranının ciddi şekilde artması gösteriliyor. Bölge savcısının takındığı tavra karşı da sert tepki gösteren Powell, ilerleyen süreçte bu ofisi tekrar aktif edip etmeyeceklerini ise söylemedi.

Kraken Ana Ofisi Kapatıldı

ABD merkezli önemli bir kripto para borsası konumunda olan Kraken, San Francisco’da bulunan ana ofislerini kapattığını duyurdu. Çalışanların işe gelip gitme süreçlerinde çeşitli saldırılara uğradığını belirten Kraken CEO’su Jesse Powell, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Birçok çalışanımızı ofis yolunda taciz edilmesi, saldırıya uğraması ya da soyulması yüzünden San Francisco’da Market Street’te bulunan ana ofisimizi kapattık. Birçok iş ortağımız da bu tür saldırıların mağdurları oldukları için ofisimize gelmekten korkmaya başladılar. Şehirde şu anda suç, aklı sağlığını kaybetme ve uyuşturucu suistimali had safhaya ulaşmış durumda…San Francisco bilinen bir şehir olduğu için rakamlar olduğu gibi gösterilmiyor. Polis daha önce yakaladığı saldırganları onlarca kez daha yakalamak zorunda kalıyor. Bunun sebebi ise bölge savcısı Chesa Boudin’in ‘yakala ve bırak’ programıdır. Bu program yüzünden önlenebilecek birçok cinayet olayı yaşanmıştır ve masum insanlar hayatlarını kaybetmişlerdir. San Francisco şu an güvenli bir şehir değil ve vatandaşların haklarını, suçluların üzerinde tutan bir savcı gelinceye kadar da olmayacak.”

NEAR Protocol (NEAR) Kendi Sabit Token Birimini Piyasaya Sürebilir!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.