«

Coinbase Bu 14 Altcoin’i Listeleyebilir.

Dev Bitcoin borsası Coinbase, yakında borsada listelenebilecek bir grup altcoin’i gözden geçirdiğini açıkladı. Borsa 14 altcoin’i listelemek için incelediğini duyurdu.

Coinbase 14 altcoin’i listelemek için incelediğini duyurdu

San Francisco merkezli şirket, Coinbase Pro’ya yakın zamanda eklenen Aave (AAVE), Bancor (BNT) ve Synthetix (SNX) de dahil olmak üzere bu yıl çok sayıda kripto parayı listeledi. Bu yıl, borsa ayrıca Filecoin (FIL), NuCypher (NU), Wrapped Bitcoin (WBTC), Balancer (BAL), Ren (REN), Uniswap (UNI), yearn.finance (YFI), Loopring (LRC), UMA (UMA) Celo (CGLD), Numeraire (NMR), Band (BAND), Compound (COMP), Maker (MKR) ve OmiseGo (OMG)’yu da listeledi.

Bitcoin’de Yüzde 4.000 Kâr Eden Trader: Bu 4 Altcoin Fırlayacak!

Bu kripto paralara verilen destekten sonra Coinbase, şu anda 14 kripto parayı daha borsada listeleme olasılığını araştırıyor. Bu kripto paralar şunlardır: Ampleforth (AMPL), Blockstack (STX), Curve (CRV), Fetch.ai (FET), Flexacoin (FXC), Helium (HNT), Hedera Hashgraph (HBAR), Kava coin (KAVA), Melon (MLN), Ocean protocol (OCEAN), Paxos Gold (PXG), Reserve Rights (RSR), tBTC ve THETA. Coinbase, borsanın planının teknik standartlarını karşılayan ve geçerli düzenlemelere uyan her kripto parayı desteklemek olduğunu söylüyor. Borsa konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ZAMANLA, DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAKİ MÜŞTERİLERİMİZİN COİNBASE PLATFORMLARI ARACILIĞIYLA DOLAŞIMDAKİ TÜM KRİPTO PARALARIN TOPLAM PİYASA DEĞERİNİN EN AZ %90’INA ERİŞMESİNİ BEKLİYORUZ.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Onur Onuk Hakkında

avatar

Onur Onuk

Onur Onuk 1995 doğumlu ve Balıkesir'de yaşamaktadır. Uzun süredir kripto ve haber sektöründe editörlük yapmakta olup haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Soru ve Önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz .

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *