Bitpay çalışanlarına evden çalışma fırsatı sunuyor

«

Bitpay çalışanlarına evden çalışma fırsatı sunuyor.

Bitcoin (BTC) ödeme ve cüzdan şirketi BitPay, şirketinin çalışma atmosferini kalıcı olarak uzak tutmayı seçti.15 Eylül’de yapılan açıklamada , şirket içinden yapılan bir anket ortaya çıktı: “Çalışanların% 85’i evden çalışmayı tercih etti ve daha üretken olduklarını hissetti .” “Bu içgörü, iş dünyasının devamı ile birleştiğinde, şirketin evden çalışmayı kalıcı hale getirmeyi seçmesinin ana nedenlerinden biri.”

Büyük ölçüde dijital dünyada tutulan bir niş olarak, kripto alanı genellikle şirketleri ve bireyleri uzaktan çalışır. COVID-19 önleme önlemlerinin ışığında büyüyen bir trend , uzaktan çalışma işe gidip gelme süresini kısaltır ve ayrıca bir çalışma alanı kiralamaktan kaynaklanan ek esneklik ve daha düşük şirket maliyetleri sunar. Eksileri, personel arasında daha az yüz yüze etkileşim ve çalışanlara daha fazla güvenme ihtiyacını içerir.

BitPay pazarlama direktörü Andrew Kelin şunları söyledi: 

“Evden çalışmaya alışmak biraz zaman aldı çünkü ben giden ve sosyal bir insanım […] Bu esnekliğe sahip olduğum için minnettarım ve ekibim sanki yan yanaymışız gibi işbirliği yapıp birlikte çalışabiliyor . ” 

Bir Cevap Yaz

Melih Er Hakkında

avatar

Melih Er

Melih Er , üç senedir bir şirkette kripto para danışmanlığı yapmaktadır. Aktif olarak haberkoin.com'da editörlük görevinde bulunuyor . Tüm soru ve önerileriniz için ermelih@haberkoin.com adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *