Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$69,287.24
+546.15
Ethereum
$3,787.11
+41.67
Litecoin
$84.81
-0.62
DigitalCash
$30.29
-0.4
Monero
$141.63
-0.21
Nxt
$0.00
-0
Ethereum Classic
$31.93
+0.09
Dogecoin
$0.17
+0.01

Binance Madencilik Havuzunda Karlılığı Artıracak

0 273

Binance Madencilik Havuzunda Karlılığı Artıracak.

Binance, kendi kripto para madencilik havuzunu başlattıktan kısa bir süre sonra madencilerin daha fazla para kazanmasına yardımcı olmak için özelleştirilmiş özellikler ekliyor.Binance Pool, geçtiğimiz günlerde “Akıllı Havuz” adlı yeni bir özellik başlattı. Özellik, madencilerin hash oranlarını SHA-256 algoritmasına dayanan desteklenen en karlı üç kripto para olan Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV (BSV) madenciliğine otomatik olarak geçirmelerine olanak sağlıyor.Binance Pool başkanı Lisa He, Akıllı Havuz’un aynı algoritmayı kullanarak farklı zincirlerdeki zorluğu tespit ettiğini ve “kullanıcılara işlem güçlerini zincirlere daha kolay ve daha yüksek ödülle aktarmada yardımcı olduğunu” söyledi.

Binance, madencilere nihai ödemeyi madenciliğini yaptıkları kriptodan bağımsız olarak Bitcoin cinsinden yapıyor. Lisa, yeni özelliğin onu ortalama yüzde 1 kullananların gelirini artırabileceğini açıkladı.Akıllı Havuz, madenciler için maksimum karı garanti etmek adına gerçek zamanlı korumayı kullanıyor ve hizmet tarafından oluşturulan gelirin standart seçenek olan FPPS tarafından üretilenden az olmamasını sağlıyor.Gelir, FPPS ile kazanılacak olandan az olduğunda borsa, farkı kullanıcılara ödeyeceğinin sözünü veriyor.Akıllı Havuz hizmeti, madencilik havuzunun standart arayüzünde tek bir tıklama ile aktive edilebiliyor.

Madencilik havuzu rekabeti

Binance Pool’un başlatılmasının ardından olası merkezileşme etkileriyle ilgili kaygılar oluşsa da, mevcut durumda Bitcoin ağında önemli bir paya sahip değil gibi gözüküyor.Diğer yandan Binance Pool, geçtiğimiz hafta piyasadaki diğer tüm havuzlardan daha fazla BSV madenciliği yaptı. BSV, şu anda borsada listelenmiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.