Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$58,024.52
+1063.42
Ethereum
$3,140.04
+59.12
Litecoin
$70.40
+1.54
DigitalCash
$25.01
+1.12
Monero
$161.48
+3.34
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$21.73
+0.94
Dogecoin
$0.11
0

Bu 7 Altcoin Fırlayacak!

0 590

 Bu 7 Altcoin Fırlayacak!

Bitcoin’in birçok hamlesini doğru bir şekilde tahmin eden usta analist Smart Contracter, patlamaya hazır olduğuna inandığı yedi merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’ini açıklıyor.

Smart Contracter: Aave, bu yükselen üçgeni her an kırmaya hazırlanıyor

Ünlü analist Smart Contracter, Aave’nin (AAVE) başarılı bir bahis olduğunu, çünkü DeFi varlığının bir yükseliş modelinden çıkacağını söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

KABUL ETMEK GEREKİR Kİ ŞU ANDA BTC KONUSUNDA HALA EMİN DEĞİLİM. HER İKİ TARAF İÇİN DE BİR SENARYO KURABİLİRİM. BUNUNLA BİRLİKTE, ÇOK YÜKSELDİĞİM VE UZUN VADEDE FAZLACA GETİRİ SAĞLAYACĞINA İNANDIĞIM BİRÇOK BÜYÜK DEFİ PROJESİ VAR.ÖRNEĞİN AAVE, BU YÜKSELEN ÜÇGENİ HER AN KIRMAYA HAZIRLANIYOR.

Kaynak: Smart Contracter

Smart Contracter: AAVE yakında parabolik hale geliyor! Son şansınız…

Kripto stratejisti, piyasa katılımcılarının davranışını tahmin etmek için tekrar eden dalga modellerini belirlemeye çalışan Elliott Wave Theory’ye güveniyor. Aave‘nin yörüngesini analiz eden Smart Contracter, DeFi altcoin’inin önümüzdeki iki hafta içinde %60’ın üzerinde artacağına inanıyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

AAVE YAKINDA PARABOLİK HALE GELİYOR. TÜM ZAMANLARIN EN YÜKSEK SEVİYESİNE KOŞMADAN ÖNCE PİYASAYA ATLAMAK İÇİN SON ŞANSINIZ…

Kaynak: Smart Contracter

Smart Contracter: Popüler altcoin, 2 ayda yüzde 100’ün üzerinde artacak

Analist ayrıca tahminini bir adım daha ileri götürerek, Aave’nin önümüzdeki yılın başlarında minimum 150 dolara çıkacağını ve yaklaşık iki ayda 78 dolarlık mevcut fiyatından %100’ün üzerinde bir büyüme göreceğini söyledi. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

AAVE İÇİN 150 DOLAR KAÇINILMAZ. BU 90 DOLARLIK DİRENCİ TEMİZLEDİĞİMİZDE, FİYAT KEŞFİ BAŞLAYACAK. ZİRVE İÇİN 150 DOLAR DİYECEĞİM AMA BENCE ÇOK ÇOK DAHA YÜKSEĞE ÇIKABİLİR.

Kaynak: Smart Contracter

Smart Contracter: Bu 5 altcoin Bitcoin’e karşı iyi performans gösterecek

Smart Contracter ayrıca, Bitcoin’e (BTC) karşı iyi performans göstereceğine inandığı bir grup DeFi altcoin’ini izliyor. Analist, Synthetix (SNX/BTC), Sushi (SUSHI/BTC), Uniswap (UNI/BTC), PowerPool (CVP/BTC) ve yearn.finance (YFI/BTC)’nin %100 yükselme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

PowerPool’ın ABD doları karşısındaki durumunu değerlendiren Smart Contracter, parite temel direnç seviyesini kırdığında CVP/USD’nin düşüş eğilimini sona erdireceğini tahmin ediyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

POWERPOOL ŞİMDİ 3,3 DOLARDAN İKİNCİ BÜYÜK DİRENÇTE BİR DARBE ALIYOR. BUNUN ÜSTÜNDE VE İLERİDE KELİMENİN TAM ANLAMIYLA AÇIK GÖKYÜZÜ.

Kaynak: Smart Contracter

Smart Contracter: Ampleforth (AMPL) ATH’yi görecek

Usta analist, Ampleforth (AMPL)’nin 2020’nin sona ermesinden önce tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağına inanıyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

YENİDEN BÜYÜK BİR ŞEY YAPIN! AMPL ŞİMDİ YÜKSELİYOR…

Kaynak: Smart Contracter

Smart Contracter: İşler büyük  resimde Bitcoin için iyi

Bu arada Smart Contracter ABD Doları Endeksi’nde düşüş gösteriyor. Usta analist, DXY’nin düşüş trendinde kaldığını ve bunun Bitcoin için iyi bir haber olduğunu söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BENCE DXY HALA MAKRO DÜŞÜŞ EĞİLİMİNDE VE AKSİNİ SÖYLEYEN BİRİ TOPLARA TAKILIYOR. IMO, 91’İ ALIP YENİ DÜŞÜKLER YAPMADAN ÖNCE YANA DOĞRU GİDİYORUZ VE KONSOLİDE EDİLİYORUZ. İŞLER BÜYÜK  RESİMDE BTC İÇİN İYİ. ANCAK, YOL BOYUNCA DÜŞÜŞLERİMİZ OLACAK.

Kaynak: Smart Contracter

Smart Contracter, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Ayrıca analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü. Örneğin; Bitcoin‘in bu yılın başlarındaki rallisi ve Şubat ayının ortasında kripto pazarındaki düşüş çağrısı gibi. Analist bu tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.