Künye

«

OnKoin Medya ve İletişim Teknolojileri LTD.

İmtiyaz Sahibi ve Kurucu / Grantee and Founder

İsmail Can Yaşa – ismailcanyasa@haberkoin.com


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Cem Mildon – cemmildon@haberkoin.com


Haber Editörler / News Editors

Can Yaşa : ismailcanyasa@haberkoin.com
Ahmet Urgan: ahmeturgan@haberkoin.com
Doğukan Can: dogukancan@haberkoin.com
Onur Onuk: onuronuk@haberkoin.com
Ceren Yalçın: cerenyalcın@haberkoin.com
Melih sönmez: melihsonmez@haberkoin.com


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Onur Onuk: onuronuk@haberkoin.com
Ceren Yalçın: cerenyalcın@haberkoin.com


E-mail adreslerimiz / Our e-mail adresses

Bilgi ve İletişim: info@haberkoin.com

Reklam: reklam@haberkoin.com


Başlama Tarihi / Starting Date

18.09.2018


Yazılım / Software

Spixer Premium Theme on WordPress 4.9.8


Yer Sağlayıcı / Hosting

Guzel


HUKUK DANIŞMANI / Legal Advisor

AV. Erdem Kiraz
Erdemkiraz@haberkoin.com


İletişim / Concact

Email : destek@haberkoin.com
Telefon : (0212) 281 65 72
Adres : Büyükdere Cad. Kirgülü Sk. Metrocity İŞ MERKEZİ No:4


YASAL UYARI: Haberkoin.com tüm yayıncılık hakları saklıdır. Site içi derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde Haberkoin.com adresine aittir. Yayınlanmış olan tüm içerikler 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında korumada bulunmaktadır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.
GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Haberkoin.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Haberkoin.com ‘daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Haberkoin.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on Haberkoin.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.
External links on Haberkoin.com are opened on a new page. Haberkoin.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.