Bibox Borsası ve Bix Token Nedir?

Bibox ilk olarak 2017 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Çok sayıda farklı kripto para birimini listeliyor olmasıyla beraber yenilikçi kriptolara da sağladığı destekle beraber son zamanların en popüler adreslerinden biri haline geldi. Bibox kripto para borsasında yer alan tüm kripto paralar için üyelerin aktif olarak Exchange yani al-sat yapabilmeleri avantajı mevcut. Dünyanın farklı ülkelerinden üye kabul eden bir dijital borsa konumunda bulunan Bibox’un işlem hacmi son dönemlerin en yüksek seviyesine ulaşmış durumda. Kısa süre içerisinde yaşadığı yükselişle beraber, platformda üyelerin kullanabilecekleri Margin işlemleri de mevcut. Geniş yelpazedeki alternatifleri her zaman beraberinde getiriyor olmasıyla diğer kripto paralar arasından ayrılmayı başaran özelliğiyle tanınmakta.
Bibox borsasına üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bix Token Nedir?

Bibox tarafından oluşturulan Bix Token, yatırımcılar için borsanın kazancına ortak olabilmeyi beraberinde getiriyor. Platformun yükselen hacmiyle beraber kendine ait token değeri de yüksek seviyeye ulaşmış durumda. Bix Token, ilk olarak piyasaya giriş yaptığı dönemde düşük hacme sahipti. Ortalama olarak bir senelik süre içerisinde fazla sayıda yatırımcı tarafından tercih edilmeye başlanan platformda yaşanan gelişim süreciyle beraber Bix Token da gelişim göstererek yüksek hacme ulaştı. Şu an 0.15 USD bandında satın alınabilir durumda olan token, boğa piyasasında 2 USD seviyesini aşmayı başardı. Otoriterler tarafından geleceğin en yüksek işlem hacmine sahip kripto para borsaları arasında gösterilen Bibox tarafından oluşturulan Bix Token, en potansiyelli token’lar arasında listeleniyor.
Bix token sahibi olarak haftalık, aylık ve yıllık bibox borsasından ne kadar kazanç sağlayabileceğinizi Buraya tıklayarak hesaplayabilirsiniz.

Bibox Borsası Üyelere Neler Sunuyor?

İşlevsellik

Web tabanına sahip kripto para ticaret platformu olarak aktif olarak kullanılan adresler arasında yer alan Bibox, işlevsel anlamda ön plana çıkan bir adres konumunda bulunuyor. Kullanıcı arayüzü gelişmiş olduğu gibi kolay kullanılabilirlik özelliğiyle de ön planda. Geliştirilmiş grafikler, işlem geçmişi ve anlık raporlar gibi teknik özelliklerin tamamı için tam ekran kullanılabilirliğe sahip platform. Tam ekran kullanım moduyla, ekranın tamamında al-sat işlemlerinin veya margin işlemlerinin takibi gerçekleştirilebilme olanağı mevcut.

Geniş İşlem Olanakları

Alternatif olanakları hem kripto paralar özelinde hem de işlem çiftler için özel olarak ayarlanmış durumdadır. BIX, ETH, BTC, USDT, DAI ve GUSD üzerinden işlem çiftlerine ulaşabilmeyi sağlayan özelliğiyle beraber tercihlere bağlı olarak kısa süre içerisinde farklı kripto paralardan yararlanabilmeye olanak tanır. Piyasa emirleri, alım satım opsiyonları, jeton ve limit gibi seçimlerin tamamı basitçe erişilebilir durumdadır. Yüzlerce farklı çift üzerinden kolaylıkla işlem yapılabilmesi avantajı Bibox için en çok ön plana çıkan özelliktir.

Teknoloji ve Güvenlik

Altyapısı özel teknolojiyle güçlendirilmiş olan Bibox borsası, akıllı araçları kullanıma olanak sağlarken üyelerini de koruma altında tutar. AI tabanına sahip olan modülleriyle birlikte modern teknolojiyi aktif olarak kullanır. Otomatik veya anlık olarak yapılan işlemlerin her birinde sorunsuzca site içerisinde hareket edebilme avantajları sağlanıyor olduğundan dolayı beklentilerin karşılanabilmesi olanağı mevcuttur.

Yüksek İşlem Hacmi

İşlem hacmi düşük kripto para borsalarında, yüksek limitler seviyesinde işlem yapabilmek bazı durumlarda oldukça zorlayıcı olabilir. Bibox borsası henüz yeni sayılabilecek süredir kripto para dünyasında yer alıyor olmasıyla birlikte işlem hacmi günlük olarak yaklaşık olarak 320 Milyon Dolar seviyesindedir. Toplamda 82 BTC’ye denk miktarda günlük olarak borsa üzerinden işlemlerin gerçekleştiriliyor olması en önemli özelliklerinden biri olarak ön plana çıkar. Hacminin toplamda %47,30’luk kısmı sadece Bitcoin üzerinden yapılıyor. Bibox Token’ın işlem hacmiyse kripto para platformu üzerinden 250.000 Dolar’ı aşan seviyeye ulaşmış durumdadır.

Güncel kripto para haberleri, kripto para airdrop ve ico paylaşımları için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın : FacebookTelegramTwitter

Yorumlar

Yorum Yazın