«

ZCash’de Kasım Ayında Halving Gerçekleşecek

Bitcoin halving etkinliğinin üzerinden hemen hemen iki haftaya yakın bir zaman geçti. Şimdi kripto para piyasası yeni bir halving etkinliğini bekliyor.ZCash ağında bu yıl halving etkinliği var. Madenciler için blok ödülleri, mevcut 12.5 ZEC’den 1.046.400 bloğunda 6.25 ZEC’e düşürülecek. Bu blok yüksekliğine 177 günde ulaşılacağı tahmin edilmektedir. Bu nedenle halving etkinliği 17 Kasım 2020’de veya civarında gerçekleşecek.

ZCash (ZEC) Kısa Teknik Analizi

ZEC’in 47.52 $ ‘lık mevcut fiyatı 50 günlük, 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların üzerindedir.

ZCash (ZEC) Also Has a Halving this Year in November 15

Bununla birlikte, hem MACD hem de MFI, satın alma talebindeki azalmanın bir resmini sunuyor.Böylece ZEC / USD, Bitcoin’in fiyat hareketine bağlı olarak belki de 37 $ ‘lık önceki destek bölgesini yeniden test etme imkanı veriyorDiğer destek bölgeleri arasında 45.9 $, 44 $, 42.32 $, 41 $ ve 35 $ yer alıyor.ZCash ayrıca şu kısa vadeli dirençlere sahip: 48 $, 49.2 $, 50.7 $ ve 54 $.Makro düzeyde ve Kasım ayında yarılanma yaklaşırken, ZEC / USD, Şubat ayının en yüksek seviyesi olan 75 $’ı Kasım ayındaki yarılanma öncesinde yeniden test edebilir.

Bir Cevap Yaz

Melih Er Hakkında

avatar

Melih Er

Melih Er , üç senedir bir şirkette kripto para danışmanlığı yapmaktadır. Aktif olarak haberkoin.com'da editörlük görevinde bulunuyor . Tüm soru ve önerileriniz için ermelih@haberkoin.com adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *