Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$45,635.85
-3027.29
Ethereum
$3,512.73
-197.1
Litecoin
$290.55
-22.04
DigitalCash
$315.26
-39.11
Monero
$361.56
-33.21
Nxt
$0.07
-0.01
Ethereum Classic
$91.60
-6.31
Dogecoin
$0.50
-0.01

Yeni Coinrule Verilerine Göre Yatırımcılar Tarihin En Düşüşlerinde Bile % 67 Kar Ediyor!!

0 73

- Advertisement -

Son Corona Virüsü paniği Crypto Markets’e, hisse senetlerine ve diğer varlıklara etkileri yüzünden, birkaç gün boyunca borsalar kazançsız gibi görünüyordu fakat bu son günlerde yanlış olduğu kanıtlandı.
Yeni başlayan yatırımcıların otomatik ticaret stratejileri geliştirmelerini kolaylaştıran bir platform olan Coinrule tarafından yayınlanan verilerCoinrule kullanıcılarının 1987’den bu yana en kötü piyasa çöküşü boyunca bile %67 oranında karda kalmayı başardığını gösteriyor

Kaynak: Coinrule Verileri – Üç Aylık Kullanıcı Kârı

 

Bu Neden Önemli?

Pazar çöker yapmak üreten kazananlar ve kaybetmek rs. Bugüne kadar, profesyonel yatırımcıların, algoritmik fonların ve riskten korunma fonlarının, yani nüfuz, uzmanlık ve araçlara sahip olanların, dokunulmamış bir çöküşten çıkacaklarını, hobi yatırımcılarının portföyleri silinirken en kötüsü olacağını düşünebilirsiniz. .

Pazarlar, Mart 2020’de% 30-40’ın üzerine düştüğünde, Hedge Fund Pershing Meydanı , sabahtan daha az bir sürede 2.6 milyar dolar kar bildirdi . Ünlü yatırımcı John Paulson , 2008 Mali Krizi’nin zirvesinde 2 milyar doların üzerinde kar bildirdi .

F çıkan veriler nedeni budur rom Coinrule özellikle olduğunu çarpıcı. Yeni başlayan trader’ların% 50’den fazla kullanıcı tabanıyla , Coinrule kullanıcıları hala kârda kalabilir veya en azından kayıpları en aza indirebilir ve bu nedenle çökmekte olan pazardan önemli ölçüde daha iyi performans gösterebilir.

Bunu nasıl yaptılar ?

Krizde piyasayı yenmek, ortalama yatırımcının tahmin edebileceği kadar beceri gerektirmiyordu. Kullanıcı portföyünü koruyan ve Bitcoin (% 41 aşağı) veya Ethereum (% 42 aşağı ) gibi çökme kripto paralarını USDT gibi Stablecoins’e satan otomatik bir stratejiye sahip olmak çoğu Coinrule kullanıcısı için fark yaratan şeydir .

Daha sonra ek kazançlar, seçici bir şekilde düşüşleri geri almaktan ve son derece değişken bir piyasadan faydalanmaktan geldi, sadece otomatik bir ticaret stratejisine sahip bir kullanıcının yapabileceği bir şey.

KaynakTicaret Görünümü – Mart 2020’de BTC Çöküşü

Stop-Losses, iyi bilinen piyasa araçları olmakla birlikte, çökmenin ani ve hızlı doğası, geleneksel ticaret platformlarındaki birçok yeni başlayanın, piyasaların onları tetiklemeden Stop-Losses’lerinden düştüğünü görmek için uyandığı anlamına geliyordu.

Öte yandan, Coinrule’ün kullanıcıları, pazarın hangi eyalette olursa olsun, bu stratejilerin tetiklenmesi için gerektiği kadar sık ​​satış emri verebilecek otomatik stratejilerinden faydalanmış görünüyor. Doğrudan sonuç olarak, Coinrule kullanıcıları otomatik stratejileri olmayan tüccarlar pozisyonlarından çıkabildiler.

Pazar için sırada ne var?

Corona Virüsüne karşı daha geniş biyolojik ve ekonomik savaşta bu özel savaşı gözden kaçırmak kolaydır. Ancak bu haberin finansal piyasa üzerindeki uzun vadeli etkisi, son on yılda hobi yatırımcıları için yaşanacak en büyük olaylardan biri olabilir . Teknoloji, yatırım stratejilerine erişimi demokratikleştirmeye başlıyor.

Ekonomist Ekim 2019’da yazdığı gibi , finansal piyasa hacminin% 65’i algoritmik botlar tarafından yönetiliyor ve hisse senedi vadeli işlemleri gibi en kazançlı varlık sınıflarında bu sayı% 90’a kadar çıkıyor. Bu Hedge fonları ve AQR Capital Management ve diğerleri gibi Quant fonların hakim olduğu bir pazardır . Bir hobi yatırımcısının bu para potuna erişmesinin hiçbir yolu yoktu – pazar tam anlamıyla içeriden ve dışarıdan ayrıldı.

Coinrule’ün rakamları şimdi hobi yatırımcısının bu piyasa devrimine katılmaya başladığını gösteriyor . Kitle pazarına sunulan otomatik ticaret araçları sayesinde, düzenli yatırımcı aniden profesyonellere karşı savaşma şansı buluyor. Bu noktada en heyecan verici soru ne kadar süreceği ve bu devrimin ne kadar ileri gideceği. Profesyonel yatırımcılar pazar ayrıcalıklarını kavgadan vazgeçmeyecekler, ancak endüstriler arasında gördüğümüz gibi, teknolojik yenilik kitle pazarına eşit erişim sağlamaya başladıktan sonra, geleneksel görevlilerin kendilerini artan baskı altında bulması sadece bir zaman meselesidir. .

Coinrule gibi platformlarla , hobi yatırımcıları için umut verici zamanlar köşede gibi görünüyor!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.