Yearn.Finance (YFI) Fiyatı Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

«

Yearn.Finance (YFI) Fiyatı Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

Merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosisteminin önem protokollerinden yearn.finance’ın tokeni olan YFI, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Son 12 saatte yüzde 30 artan YFI, 14.017 dolardan 18.169 dolara yükseldi ve yeni zirveleri aramaya başladı.

The price chart of yearn.finance’s YFI in the last two weeks

Son iki hafta içindeki YFI fiyat grafiği. Kaynak: Tradingview

YFI, önceki zirvesini 16.666 dolar seviyesinde gerçekleştirdikten sonra 8 gün içinde yeniden zirve noktaya ulaştı. Bu noktadan itibaren yeni zirveler için “keşfe çıkan” tokenin hangi seviyede durulacağı merakla bekleniyor.

Yeni ortaklık söylentisi, Aave üzerinde listelenmesi ve teknik özelliklerin gücü

Üç temel faktör, YFI fiyatındaki yükselişi tetikledi. Potansiyel olarak yeni bir ortaklığın kurulacağı söylentisi, Aave üzerinde listelenme ve protokole ait güçlü teknik veriler tokenin hızla yükselmesini sağladı.28 Ağustos’ta, para piyasası protokolü Aave (LEND) yaptığı açıklamayla YFI’yi listelediğini duyurdu. Bilindiği üzere Aave, toplam 1,52 milyar dolardan fazla kilitli meblağ ile en büyük DeFi protokolü konumunda.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Ahmet Uraz Hakkında

avatar

Ahmet Uraz

Ahmet Uraz , Ankara Üniversitesi son sınıf öğrencisidir. Uzun süredir kripto sektöründe bulunmaktadır. Haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *