XRP Fiyatı, 0.33 Doları Gördü ! Yükseliş Devam Edecek mi?

«

XRP Fiyatı, 0.33 Doları Gördü ! Yükseliş Devam Edecek mi?

XRP için Coinmarketcap’tan derlediğimiz verilere göre şu anda 0,33 dolardan işlem görüyor. Uzun süredir , 0.28 dolar bandında işlem gören XRP Bugün 0.30 dolar’a ardından 0.33 dolar’a yükselmeyi başardı . Xrp’nin bu yükselişi yatırımcılarınıda sevindirdi . 0.33 dolarlık rakam 14 Ocak’tan beri görülen en yüksek seviye. Bununla beraber bazı analistler bu durumun daha farklı olması gerektiğini düşünüyor. Tanınmış kripto tüccarı Luke Martin kripto para biriminin şu anda olduğundan yüzde 30 daha yüksek olması gerektiğine inanıyor. Üçüncü en büyük kripto para birimi, anahtar rolde olan 0.33 dolar seviyesine ulaştı.

 

XRP Fiyatının yüzde 30 daha yüksek olması gerekiyor.

Twitter sayfasında Luke Martin, üçüncü büyük kripto para birimi fiyatının şu anda yüzde 30 daha yüksek olması gerektiğini belirtti. Bunu ifade etmesinin sebebi ise diğer büyük altcoin’ler ve kazançlarının durumu.

Martin şu ifadeleri kullandı:

“XRP yaklaşık şu anki fiyatından yüzde 30 daha yüksek olmalı. Diğer tüm büyük altcoin’ler sınırı geçti.”

Yatırımcıların merak ettiği bir soru daha XRP fiyatı daha da yükselirmi ? Şuanda XRP yükselişinin devam edip etmeyeceği belirsizliğini korurken Twitter’da kripto para kullanıcıları altcoin’lerde yaşanan bu hareketliliğin coşkusunu devam ettiriyor. Bazılarına göre altcoin sezonu başlamak üzere.
Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Melih Er Hakkında

avatar

Melih Er

Melih Er , üç senedir bir şirkette kripto para danışmanlığı yapmaktadır. Aktif olarak haberkoin.com'da editörlük görevinde bulunuyor . Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *