Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$58,024.52
+1063.42
Ethereum
$3,140.04
+59.12
Litecoin
$70.40
+1.54
DigitalCash
$25.01
+1.12
Monero
$161.48
+3.34
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$21.73
+0.94
Dogecoin
$0.11
0

Usta Trader’dan Bitcoin ve Altcoin Tahminleri

1 572

Usta Trader’dan Bitcoin ve Altcoin Tahminleri

Kripto etkileyicisi ve usta trader Lark Davis, Bitcoin’in yükselmeye hazır olduğunu, ancak altcoin projelerinin önümüzdeki aylarda kralın büyümesini geride bırakacağını söylüyor.

Lark Davis: Bitcoin devasa bir yükselişi tetiklemenin eşiğinde!

Yeni bir videoda Lark Davis, BTC’de kısa vadeli bir yükseliş olduğunu belirtiyor ve bir Bitcoin grafiği paylaşıyor. Lark Davis, Bitcoin’in tarihsel olarak büyük BTC rallilerinden önce gelen bir hareket olan MACD’yi (hareketli ortalama yakınsama sapması) geçmenin eşiğinde olduğunu vurguluyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BU HENÜZ ONAYLANMADI, SADECE BUNU AKLINIZDA BULUNDURUN. ONAYLAMAYABİLİR, ANCAK ONAYLAMAYA ÇOK YAKIN. BU İVMEYİ SÜRDÜRÜRSEK, BİR ONAY ALACAĞIZ VE EĞER ONAYLARSA, O ZAMAN BU BİTCOİN İÇİN ÇOK YÜKSEK BİR TEKNİK HAMLE OLUR. YÜKSELEN BİR MACD GEÇİŞİ YAŞADIĞIMIZ SON ÜÇ SEFERDE FİYAT %120, %66 VE %20 ARTTI. DOLAYISIYLA BU GÖSTERGE, BİTCOİN’İN CİDDİ KAZANÇLAR GÖRECEĞİ BİR DÖNEMİ TEMSİL ETME EĞİLİMİNDEDİR.

Tahminleri Tutan Efsanevi Analist: Ethereum, Cardano, Chainlink ve 3 Altcoin Fırlayarak Bu Seviyeleri Görecek!

Lark Davis: Kazanmak istiyorsanız altcoin projelerine yatırım yapmalısınız!

Usta analist, göstergenin muhtemelen yarın veya ertesi gün teyit edileceğini ekliyor. Ancak BTC grafiklerine gelince hiçbir şey kesin değil. Lark Davis ayrıca, Bitcoin boğası ve Real Vision kurucusu Raul Pal’ın, genel kripto piyasasının 1,8 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaştıktan sonra önemli bir kilometre taşını geçtiğine inandığını vurguluyor.

Her iki kripto yatırımcısı da kripto piyasası değerlemesinin önümüzdeki aylarda ikiye katlanacağına inanıyor. Analiste göre, yatırımcılar kripto pazarının büyümesi hızlandıkça istikrarlı kazançlar için Bitcoin’e güvenebilir. Ancak Lark Davis’e göre, altcoin yatırımları daha riskli olsa da 2021’de yatırımcılar için hayat değiştiren kazançlar sergileyecek. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2021 CİDDEN FİNANSAL HAYATINIZIN EN BÜYÜK FIRSATLARINDAN BİRİ. 2021’İN MALİ KADERİNİZİ DEĞİŞTİRME POTANSİYELİ İNANILMAZ. AMA GERÇEK ŞU Kİ EĞER SADECE BİTCOİN SATIN ALIRSANIZ, KATLANARAK BÜYÜK KAZANÇLAR GÖRMEYECEKSİNİZ. OLDUKÇA İYİ GETİRİ ELDE EDECEKSİNİZ, ANCAK BÜYÜK PARAYI KAZANMAK İSTİYORSANIZ ALTCOİN PROJELERİNE YATIRIM YAPMALISINIZ.

1 yorum
  1. […] 20,89 Milyar Dolarlık bir açık pozisyon, ardından vadeli işlemler için 7,44 Milyar Dolarlık pozisyon ve opsiyonlar için 12,25 Milyar Dolarlık bir açık pozisyon […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.