random-post
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Telegram
Ara

Ünlü Sanatçı Emre Aydın’dan Ethereum (ETH) Yorumu

«

Ünlü Sanatçı Emre Aydın’dan Ethereum (ETH) Yorumu

Ether (ETH) fiyatında yaşanan yükselişe ünlü sanatçı Emre Aydın da kayıtsız kalamadı. Daha önce Bitcoin hakkında tweet atan başarılı şarkıcı, şimdi de Ethereum’u andı.14 Ağustos tarihinin ilk saatlerinde Twitter üzerinden bir mesaj paylaşan Emre Aydın, ETH fiyatındaki yükselişe dikkat çekti.

Kaynak: Twitter

Paylaştığı tweet’inde, “Ether reyiz diyecek miyiz?” ifadesini kullanan Aydın’ın mesajına beğeni yağdı.

Crypto Kemal: “650 dolarda görüşürüz”

Gece saatlerinde Ether fiyatı hakkında tweet atan Emre Aydın’a pek çok kesimden yanıt geldi. Türkiye’deki kripto para fenomenlerinden biri olan Crypto Kemal, “650 dolarda görüşürüz kısmetse” cevabını gönderdi.Esprili bir dille mesaj gönderen Leo isimli Twitter kullanıcısı ise, Emre Aydın’ın daha önce Bitcoin hakkında yaptığı hatalı yorumu hatırlatarak, “BTC göçecek tahminin vardı. Ters indikatör olma sonra” ifadesini kullandı.

Bu mesajı yanıtsız bırakmayan Emre Aydın, şunları söyledi:

“Sonbaharı bekliyorum gözlerim kapalı… Sonbaharda olmazsa [yorum] yapmam bir daha.”

Başarılı sanatçı, 21 Haziran tarihinde Bitcoin hakkında gündem oluşturan bir tweet paylaşmıştı. “Dip 2730” olarak yazdığı ve BTC fiyatında 2.730 dolarlık dip fiyatın görülebileceğine dair yorumunu daha sonra sildi.

“Konserler iptal edilince ekonomist oldun”

Yakın dönemde kripto para birimleri ve finans piyasaları hakkında tweet atmaya başlayan sanatçı Emre Aydın, 13 Ağustos tarihinde ise ABD’nin önde gelen borsalarından Nasdaq’taki çöküş hakkında bir mesaj gönderdi.

Ethereum Fiyat Endeksi: 1 Ether Kaç TL? (ETH TL)

Emre Aydın’ın Nasdaq borsasındaki düşüş hakkında gönderdiği “caps” içerikli tweet. Kaynak: Twitter

“Some kind of monster” isimli Twitter kullanıcısı bu mesajın üzerine, “Konserler başlamayınca ekonomistliğe sardın” şeklinde yorum yaptı.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Onur Onuk Hakkında

avatar

Onur Onuk

Onur Onuk 1995 doğumlu ve Balıkesir'de yaşamaktadır. Uzun süredir kripto ve haber sektöründe editörlük yapmakta olup haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Soru ve Önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz .

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *