Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber
Bitcoin
$62,795.46
+3176.18
Ethereum
$3,352.93
+161.68
Litecoin
$69.97
+0.02
DigitalCash
$27.15
+1.57
Monero
$159.23
+2.45
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$23.01
+0.66
Dogecoin
$0.12
+0.01

Türk Altcoin Projesi Bitcicoin’den Büyük Haber! Fiyat Patladı

0 517

Türk Altcoin Projesi Bitcicoin’den Büyük Haber! Fiyat Patladı

Türkiye’nin önde gelen Bitcoin ve altcoin borsalarından biri olan Bitci.com’un yerel tokeni Bitcicoin (BITCI), yeni bir borsada listeleniyor. Listeleme duyurusunun ardından altcoin’in fiyatı güçlü yükseldi.

Popüler altcoin Bitcicoin (BITCI), yeni bir borsada listeleniyor

Türkiye’nin öncü kripto para borsası Bitci.com’un yerel tokeni olan Bitcicoin (BITCI), bugün büyük haberlerle dikkatleri üzerine çekiyor. Türk altcoin projesi, yeni bir borsada listeleniyor. Temmuz 2018’de kurulan XT Borsası, son dönemin parlayan yıldızı Bitcicoin (BITCI)’i listeliyor. Kripto para, BITCI/USDT ve BITCI/BTC paritelerinde XT’de listeleniyor.

XT Borsası, dünyanın ilk sosyalleştirilmiş kripto para ticaret platformudur.  Platform, 2 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya hizmet veriyor ve artık borsa kullanıcıları Bitcicoin ile ticaret yapabilecekler. Bitci.com ekibi, bu listeleme duyurusunu resmi Twitter hesabı aracılığıyla şu sözlerle duyurdu:

BEKLENEN AN GELDİ! BİTCİCOİN İŞLEMLERİ, BITCI/BTC VE BITCI/USDT PARİTESİYLE XT’DE!

Bitcicoin (BITCI), listeleme duyurusunun ardından fırladı

Türk kripto para projesi Bitcicoin (BITCI), listeleme duyurusunun ardından fırladı. Altcoin fiyatı yüzde 70’in üzerinde artış yaşadı. Yazım sırasında BITCI, 0,032 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto para, ETH ve BTC karşısında da güçlü kazançlar kaydediyor. Bitcicoin, ETH ve BTC karşısında sırasıyla yüzde 64 ve yüzde 68 oranında artışla ticaret yapıyor.

Popüler kripto para Bitcicoin’e yatırımcı ilgili de son dönemde artıyor. Geçtiğimiz haftalarda Bitcicoin, kripto para veri izleme platformu CoinMarketCap’ta trend oldu. Bu gelişme, kripto paranın son dönemde çok sayıda yatırımcının radarında olduğunu da açıkça gösteriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.