Türkiye'nin Coin Haberleri - Bitcoin Haber

- Advertisement -

Bitcoin
$61,343.10
+830.83
Ethereum
$3,730.89
-35.02
Litecoin
$183.61
-0.46
DigitalCash
$183.76
-2.64
Monero
$256.57
-6.47
Nxt
$0.02
-0
Ethereum Classic
$52.18
-0.71
Dogecoin
$0.25
+0.02

Trader :Büyük Para Yatırdım! Bu Altcoin Roketledi

0 129

- Advertisement -

Trader :Büyük Para Yatırdım! Bu Altcoin Roketledi

Başarılı bir kripto para trader’ı ve analisti olan Altcoin Psycho, altcoin piyasasına gelgitli bir sermaye dalgası gelmesini beklediğini söylüyor. Ayrıca analist, bir altcoin’in roketlediğini de vurguluyor.

Altcoin Psycho: Bu altcoin projesi yüzlerce kripto parayı geçmeye hazır

Sektörde Altcoin Psycho olarak bilinen popüler trader, 107.300 takipçisiyle önemli altcoin tahminlerini paylaşıyor. Altcoin Psycho, diğer yatırımcıların ufuktaki boğa döngüsünün büyüklüğünün farkında olmadığını söylüyor.

Ünlü Milyarder Bu Altcoin’den Hızla Satın Alıyor! Trader’lar ise Uyarıyor

Usta trader, en büyük altcoin yatırımının merkezi olmayan bulut bilişim pazarı Akash Network’te (AKT) olduğunu ekliyor. Çünkü analist, altcoin projesinin yüzlerce kripto parayı geçmeye hazır olduğuna inanıyor. Altcoin Psycho konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

EN BÜYÜK ALTCOİN HOLDİNGİM AKASH NETWORK! AKT’YE YATIRIM YAPTIĞIMDAN BİRKAÇ KEZ BAHSETTİM. ŞU ANDA 220. SIRADA. İLK 50’DE OLACAĞINA İNANIYORUM.

Altcoin Psycho: Akash Network 10 kat artabilir

Akash Network’ün 121 milyon dolarlık değerlemesi, Altcoin Psycho’nun senaryosunu takip ederse 10 kat artmalıdır. Altcoin Psycho, altcoin’lerin muazzam kazançlar elde etmeye hazır olduğunu belirterek açgözlülük hakkında bir uyarıda bulunuyor. Altcoin Psycho konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

TİCARETTEKİ EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM ASLA DAHA FAZLA BAHİS YAPMAMAKLA İLGİLİ OLMADI. BU PİŞMANLIKLAR İLK İĞNEDEN HEMEN SONRA GEÇER. KALAN PİŞMANLIKLAR HER ZAMAN ÇOK AÇGÖZLÜ OLMAKLA/KÂR ALMAMAKLA İLGİLİDİR.

Usta Analist: Roketlediler! Bu 7 Altcoin 1.000x Yapacak

Altcoin Psycho yatırımcıları uyardı: Kâr almalısınız!

Ünlü analist Crypto Messiah, geçtiğimiz günlerde çoğu trader’ın büyük kârlar göreceğini, kâr elde etmekten kaçınacağını ve kazançlarının büyük çoğunluğunun uzun vadede yok olacağını söyledi. Altcoin Psycho, Crypto Messiah’ın bu açıklamalarına atıfta bulunarak uyarısının altını çiziyor. Altcoin Psycho konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BUNU HER ZAMAN İNSANLARA SÖYLÜYORUM VE BANA DELİ GİBİ BAKIYORLAR. BEN VE CRYPTO MESSİAH, 2017’DE BİRÇOK ARKADAŞIMIZIN BUNU DENEYİMLEDİĞİNİ GÖRDÜK. BU SEFER ÖYLE DEĞİL. PROGRAMIYLA İLGİLİ YORUM YOK AMA TEZİ DOĞRU.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.