Ronnie Mas ve Vinny Lingham bitcoin fiyatı için bahse girdi

«

Ronnie Mas ve Vinny Lingham bitcoin fiyatı için bahse girdi .

Bitcoin geçen yılın sonuna kadar 28.000 $ değerinde değilse, Moas, götürü tutarı eski İpek Yolu sahibi Ross Ulbricht’i serbest bırakmak için çalışan yardım kuruluşu FreeRoss.org’a bağışlayacağını söyledi . Bahis, blockchain kimlik başlangıcı Civic’in CEO’su Vinny Lingham ile yapıldı . BTC / USD, 1 Ocak 2020’de 7.200 dolar ile Lingham, Moas’tan ödemeyi vaat edildiği gibi yaptığını onaylamasını istedi. Moas, daha sonra taahhüdünü yerine getirmeyeceğini söyleyerek şaşırtı.

“ Sözümü tutacağım ve 2020 yılında … web sitemde belirlenen miktarlarda 20.000 dolar dağıtacağım” diye cevapladı ve bunun yerine FreeRoss fonlarını seçtiği beş hayır kurumuna böleceğini açıkladı.

“Son üç mesajımı okuyun … ve son 24 saatten önceki jackass’ı okuyun … herkese açık bir forumda kendinizi aptal yerine koymayı bırakın.”

Moas , FreeRoss’a para göndermemesi için “bir düzineden fazla sebebi” olduğunu iddia etti. Moas yine de bahsin orijinal şartlarına bağlı kaldığı için, cevaplar Lingham ile tahmin edilebilir bir şekilde karşı karşıya kaldı.  Argüman çekildikçe, Bitcoin Did podcast sunucusu Peter McCormack’in ne olduğu da dahil olmak üzere diğer Bitcoin figürleri, kayıp fonları kendi cebinden değiştirmeye söz verdi . FreeRoss daha sonra McCormack ve her biri 1.000 dolar bağışlayan katılımcılarına bağışları için teşekkür etti.  Kullanıcıların tahsil ürünleri sattığı Bitcointalk forumunda daha fazla çaba gösterilmeye devam edilmektedir . Bunlar arasında “Banco de Bitcoin” başlığı ve güneş gözlüklü Charlie Shrem imgesi ile değiştirilmiş Venezüella bolivar notası yer alıyor. Şimdi özgür olan Shrem, İpek Yolu’nun ABD makamları tarafından tartışmalı olarak yayından kaldırılmasında da rol oynadı .

Bir Cevap Yaz

Ahmet Uraz Hakkında

avatar

Ahmet Uraz

Ahmet Uraz , Ankara Üniversitesi son sınıf öğrencisidir. Uzun süredir kripto sektöründe bulunmaktadır. Haberkoin.com'un daimi editörlerindendir. Tüm soru ve önerileriniz için ahmet@haberkoin.com adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *