random-post
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Telegram
Ara
«

Ripple’ın Xpring geliştirici forumunu açtı .

Ripple’ın Xpring’i, geliştirici platformu için “geliştirici ilişkileri” veya DevRel olarak adlandırılan bir topluluk web sayfası ve forumu başlatacak.  Xpring çalışanlarının çoğu, masanın mühendislik ve ürün tarafında çalışıyor , Xpring web sitesinde 1 Şubat blog yazısı açıkladı . “DevRel’i Xpring’in kulakları ve ağzı olarak düşünüyoruz” diyor. 

Xpring aslen Ripple’ın yatırım kolu olarak işlev gördü. In Ekim 2019 , Ripple da para sayısallaştırma için içerik oluşturanlara bir mekan vererek, bir Xpring geliştirici platformunu başlattı.  Birkaç ay sonra, Aralık 2019’da Xpring, platformuna SDK dahil olmak üzere programcıların uygulamaları için uyumluluk ekleyen özellikler ekledi . 

Analizler için DevRel

Blog gönderisine göre Xpring, inşaatçılar ile içerik, etkinlik ve destek yoluyla iletişim kurmasından bahsetti.  Xpring, geliştiricilere örnek kod ve öğreticiler gibi yararlı materyaller sunmayı amaçlamaktadır. Blog yayını ayrıca, Xpring platformu çevresinde topluluğa katılma çabasıyla teknik destek sağlamanın yanı sıra barındırma konferanslarından da bahsetti. 

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Melih Er Hakkında

avatar

Melih Er

Melih Er , üç senedir bir şirkette kripto para danışmanlığı yapmaktadır. Aktif olarak haberkoin.com'da editörlük görevinde bulunuyor . Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *