random-post
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Telegram
Ara

Ripple Yöneticisinden 4 Milyon Dolarlık Güvenlik Hamlesi

«

Ripple Yöneticisinden 4 Milyon Dolarlık Güvenlik Hamlesi

Ripple’ın kurucu ortağı Chris Larsen, San Francisco’da bin adet yüksek çözünürlüklü güvenlik kamerası kurmak üzere 4 milyon dolar yatırım yaptı. Amacının suçla ve özellikle de hırsızlıkla mücadele olduğunu söyledi.

New York Times tarafından yayımlanan habere göre, yakın zaman önce Corona virüsü yenen Larsen, 2011 yılında evinin bahçesine kimliği bilinmeyen kişilerin girdiğini hatırlatarak bu projeyi üstlenmeyi kabul ettiğini ifade etti.

Kamu güvenliğinde “alternatif” sistem

Ripple yöneticisi, yaptığı bu girişimi kentsel güvenlik sistemine alternatif olarak gördüğünü belirtti. New York Times haberinde, San Francisco’da suç oranı yüksek olmasa da, mülkiyet hakkı ihlallerinin rastlandığı vurgulandı.Larsen tarafından kurulan ağ, San Francisco’daki yaklaşık 135 blokluk alanı kapsıyor.Wall Street Journal muhabiri Paul Vigna ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, Ripple’ın kurucu ortağı Chris Larsen, ABD’nin blockchain ve kripto para sektöründe “yavaş” olduğunu öne sürmüştü.

Bir Cevap Yaz
Tepkiniz Ne Oldu?

Melih Er Hakkında

avatar

Melih Er

Melih Er , üç senedir bir şirkette kripto para danışmanlığı yapmaktadır. Aktif olarak haberkoin.com'da editörlük görevinde bulunuyor . Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *